Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnycsatorna elzáródás...

Könnycsatorna elzáródás kezelése homeopátiával. Tudsz benne segíteni?

Figyelt kérdés
Hogyan kell szedni az argentum nitricum 9 ch golyót,és az Oculoheel szemcseppet szabad-e használni pár hós babánál?Mert elvileg 6 év fölött lehet,de sok helyen olvastam,hogy használják.
2011. szept. 6. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, de kicsit off leszek. Nálunk soha nem váltak be a homeopátiás szerek, így a könnycsatorna elzáródásnál már nem is próbálkoztam.

A Heim Pál kórházban bármelyik délelőtt bejelentkezés nélkül fogadnak. Maga a beavatkozás kb. 15 másodperc. Nem fáj a babának, ha sír, csak azért teszi, mert szorosan lefogják. Végig vele lehetsz. Utókezelést nem igényel. Várni sem kell, babával ehhez a művelethez előrevesznek.

Három gyerekkel csináltam végig, azonnal megszűnt a váladékozás mindegyiküknél.

Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de ez is egy alternatíva.

2011. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem haragszok.De én szeretném elkerülni ezt a beavatkozást!És ha egy pici reményt is látok rá,hát megpróbálom!

Már sokkal szebb a babám szeme mint pl egy hónapja,így nagyon reménykedek!

De köszi a választ!

2011. szept. 6. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekünk azt mondták a Madarász utcában,hogy napi 5* porszívózzuk az orrát és az orrnyergét masszírozzuk fentről lefelé,húzzuk,vagy hogy mondjam.
2011. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Porszívozzam?Akkor is,ha üres neki a nózija?
2011. szept. 6. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondták,hogy nem az a lényeg,h kijöjjön valami,hanem,h a vákum meglegyen.ezért nem baj,ha üres.
2011. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt írom, de a gyerek szempontjából nézve nem jobb egy néhány másodperces beavatkozáson átesni, mint hetekig porszívózgatni, meg csepegtetni. Mert általában mindkettőt utálják a babák.
2011. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első mondatom végéről lemaradt a kérdőjel.
2011. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne,én is szerettem volna,de valamiért nem akarták átmosni neki..hiába próbáltam mondani,h jobb lenne,szerintük nem..(poszívós)
2011. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

És nektek végül helyrejött a szemecskéje?

2011. szept. 7. 09:55
 10/10 anonim ***** válasza:
1 hete voltunk a kórházban,úgyhogy még nem sajnos,de szerintem,mintha kezdene javulni..talán .már annyira nem könnyezik,nem gennyesedik be már annyira.
2011. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!