Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vágjátok le először fiú...

Mikor vágjátok le először fiú babátok haját?

Figyelt kérdés
Szeretném, hogy egyformán, normálisan nőjön és ne összevissza. Most lesz 6 hónapos, tudom,hogy nem pont most. De május körül már lenyírhatnám? Addigra 9 hónapos lesz.
2011. febr. 5. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint géppel az egészet, nem csak a frufrura gondolok, hanem akár 0-sal.Vagy először mekkorára szokták?
2011. febr. 5. 18:04
 2/9 anonim ***** válasza:
bár hatalmas haja volt mindig a kicsifiamnak,nem piszkáltuk szegényt a hajvágással..aztán 1 évesen mentünk 1x fodrásznénihez,és azóta is tiltakozik,h nem akar oda menni többet..igy amikor az ölemben alszik,a Párom szokott neki szép kis fiús hajat vágni:-)
2011. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan vágtuk először a haját, mert már a szemébe lógott. Ollóval csináltuk, de mivel olyan botrányosan sikerült(mivel mozgatta a fejét, és az ollóval nagyon óvatosan kell bánni ilyenkor), ezért kénytelenek voltuk géppel letolni neki. Seperc alatt megvolt, rövid ideig volt hiszti.
2011. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azt kifelejtettem, hogy 5 milisre vágtuk.
2011. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi is úgy 6-7 hós kora óta vágjuk a haját, 6ossal 9essel mikor hogy sikerül, most pl véletlenül 3assal vágtam.

Szerintem jobb minél előbb elkezdeni, azért is mert kicsinek még jobban hozzá szokik, meg tisztán tartani is könnyebb és az esetleges koszmót is könnyebb eltávolítani.

Azért én 0sal nem vágnám neki, még nyáron sem.

2011. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fél éves körül volt,amikor először levágtam neki géppel,9 milissel.azóta már sokszor volt nyírva most 17 hónapos
2011. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még nem vágtam le soha a haját teljesen, csak frufrut vágtam. 1 éves, nagyon hosszú a haja a kisfiamnak, hátul göndörödik, tök cuki, de nem merem levágni még, mert félek hogy eltűnik a göndörség :D


Persze nem kislányosan hosszú, inkább rockeres :)

2011. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

14 hós a fiam, kis szöszke pihéi vannak.

Még nem vágtam, ez is csak pár hónapja van. Én áprilisra tervezem a 'nyírást', szintén kb. 0,5 cm-esre.

2011. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 napja toltuk le neki 1cm most a haja. Nem sirt, de nem tetszett neki, hogy nem mehet sehova addig. 9 honapos. Mi ugy gondoltuk, hogy megfazni ugysem fog, mert sapka van a fejen, ha megyunk barhova
2011. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!