Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj amikor büfizik a...

Az baj amikor büfizik a kislányom és több jön neki vissza? 11 napos. De nem mindig tudom megbüfiztetni mert nem akar! Van úgy, hogy egymás után több jön vissza neki hol kevés hol több ez változó!

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Normalis ne aggodj en is ilyen helyzetben voltam de utanajartam.Ha tul eszi magat akkor termeszetesen a felesleg visszajon,az o gyomruk meg nem zar ugy mint a mienk olyan hat honapos korukra elmulik mikor mar ulnek egyedul nehezebben jon vissza a tej a gyomrukbol.Bufiztetni mindig kell akkor a hasa fog fajni hidd el az se jobb.Remelem segitett.
2011. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem gond, ahogy első írta még nem zár a gyomruk úgy, mint a felnőtteké, ezért jön vissza.

Amúgy nagyon habzsolva eszik?Mert ha igen, akkor érdemes szopi közben többször levenni, és böfiztetni, nagyon ki lesz akadva, de nagyokat fog böfizni, ami jót tesz a pocijának.Mondjuk elkezdesz szopiztatni, 5-10 perc után leveszed, böfizik egy nagyon, aztán megint szopi, megint böfi.Ezzel a hasfájást is csökkentheted.

2011. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy a másodikat törölték,elég kretén volt.

Nem,nem baj,valószínű még egy darabig így is lesz,de ne aggódj.

2011. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, néha nagyon sok visszajött. A doki azt mondta, hogy ha hízik, akkor nem gond.

(Lehet, hogy nem gond, de nekem néha nagyon ijesztő volt)

2011. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!