Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenkából milyen...

Mosható pelenkából milyen márkát használtok, mit érdemes majd kipróbálni? Hatalmas a kínálat. :S

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Monapel Praktika van. Nekünk bevált.
2011. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Sokan mondják, hogy nem éri meg jobban, mint az eldobhatós...

Remélem lesz majd itt olyan, aki ennek az ellenkezőjét mondja

2011. jún. 9. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne érné meg jobban? Főleg ha nem egy gyereknél használod. De nálunk kb 7 hónap alatt behozta az árát, utána már "ingyen" volt a pelenka. Mi Pop-in-t használunk.
2011. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Monapelt használtam,megvan az egész csomag ujszülöttkortól-pelusos kor végéig.Nekem behozta az árát.Igaz kicsit macerásabb mint az eldobható a mosás miatt.
2011. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Sokan vannak ellene, jó hallani, hogy van akinek bevált:)

[link]

én ezen gondolkozom

2011. jún. 10. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Van Shinies pelenkánk, a tépőzárak nem sokáig bírták.

Amit használtunk még az a Monapel, de ez nagy csomagot csinál a popsin, később már nem kényelmes,de kicsi babáknál nagyon jó, mert terpeszben tartja a lábakat. 16 hónapos a kisebbik fiam, már csak a Coolababy-t használjuk, a patentosat, kb. 1 éve bírják, ez a legszuperebb!

2011. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Coolababy-ből bambusz betéteset, vagy a bambusz pelsu ajánlod?
2011. jún. 12. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!