Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok nadrágpelenkát?...

Használtok nadrágpelenkát? Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan megbízható mint a rendes pelenka? Vagy igazából nem szükséges? Kisfiammal kész procedúra a pelenkázás ezért kérdezem.
2011. júl. 17. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ugyanolyan jó,de 2xolyan drága. sztem elég akkor ha már szoktatod le a pelusról. de spec nálunk ez se volt én levettem róla a pelust-nyáron-csak kisgatya és kész
2011. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kicsit drágább, eddig mindig akciósan vettem. A lányom nagyon szereti. Egyrészt, mert pónik és szörnyikék vannak rajta, másrészt én kényelmesebbnek látom. Nem szükséges, de jó dolog. Ugyanolyan megbízható, nem folyik (pampers, libero), bár nekem úgy tűnik mintha kevesebb pisit bírna el, kisebb a nedvszívó terület. Akkor szoktam ráadni, mikor tudom, hogy sokat fog rohangálni és mászni, vagy szoknya alá (de ez nálatok persze nem számít).
2011. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen,kevesebbet bír,mert pont arra van kitalálva,h ha szokik le a kicsi a pelusról,és szalad a bilire,de becsurran,akkor ne a bugyit kelljen cserélgetni. sima pelusnak nem jó főleg nem éjszakára. ha kicsit nagyobb és okosabb lesz megérti h maradjon nyugton
2011. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mit értesz rendes pelenkán? Csak mert a nadrág pelenka a sima eldobható pelus

Esetleg bugyipelenkára gondolsz? Pl Libero Up & Go?

2011. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kényelmes, de egész éjszakára nem tart ki, pedig liberot szoktam venni. De napközben nem szorítja el a hasát. És feladni-levenni nagyon egyszerű.
2011. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csak ha szoktatod
2011. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen a bugyipelenkára gondoltam, mint a Libero Up&Go. Rosszúl írtam, bocsánat. Ja és köszönöm azt az egy szellemes választ. Kár volt fáradni vele hogy leírd.
2011. júl. 17. 21:47
 8/12 csill79 ***** válasza:
Szerintem nagyon jó!Sokkal könnyebb tisztába tenni és szerintem nagyon jó.Libero up and go.Szerintem nem csak a bilire szoktatásnál kell,mert van kicsi méretben is!
2011. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is azért vettem, mert a lányomat képtelenség tisztába rakni. Örülök, ha a fenekét meg tudom törölni, és már fordul, feláll, stb. A nadrágpelenkát már nagyon ritkán tudom csak ráadni.

Kipróbáltuk a Libero Up&Go-t, és nagyon szuper!!! (amúgy is Liberot használunk) Ezt sem igazán hagyja, hogy ráadjam, de ezt azért jóval könnyebb ráhúzni!

Szerintem érdemes kipróbálni!!!

Viszont nézz szét, hogy hol mennyibe kerül, mert elég nagy különbség van az áraknál. A Corában pl. nagyon drága, a Müllerben olcsóbb.

De most akciós a Tescoban. (Ma vettem 2700 Ft-ért az 5-ös mértetet) Holnaptól már drágább lesz valamennyivel.

2011. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21.33 Az én válaszommal volt a gond?? Igyekeztem neked válaszolni.
2011. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!