Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen legyen egy 9hós kislány...

Milyen legyen egy 9hós kislány napi étrendje? Hányszor egyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
tápszerezünk még és van amikor napi 6.szor is eszünk,de kis mennyiséget. nagy súllyal született,kompba tud még csak járni,forgolódik. vagyis sokat mozog. reggeli és vacsi tápszer. baby kajákat eszünk,de van amikor az én főztömből adok neki. most kb.10kg lehet és 73cm. leirnátok,h mégis hogy nézzen ki a napi étendje. hallottam ahogy nő egyre kevesebbet kellene ennie? mi mégis többször eszünk. igaz sok gyümit,de az ebéd mindig főtétel.
2011. febr. 6. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 1hét múlva lesz 9 hónapos.Ő már felállt,járkál a kiságyban körbe körbe.3530grammal született most ő is 10 kiló körül van.Neki így nézni az étrendje:

reggel 7 kor anyatej

10-kor gyümölcs

13-kor húsos főzelék,vagy szósz grízzel

16-17-kor tejpép vagy rizspép

19-20 körül ismét főzelék

Ezután ha még igényli,(általában szokta:) )anyatej elalvás előtt.

Éjjel még 1x kel enni.

Az szerintem butaság hogy ahogy nőnek kevesebbet kell enniük,mert ahogy fejlődik a szervezetük,úgy emelkedik a kajcsi igény is.

2011. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ti napi 6-7 szer esztek? hm.... köszi szépen.
2011. febr. 6. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is most tölti be a 9 hónapot, 5-ször eszik egy nap. Reggel 8-8,30- kor tápszer, majd visszaalszik kb 11-ig, akkor megiszik egy kicsavart narancslevet (széklet javítónak) nemsokára jön a gyümölcs, 3-kor főzelék,4-5 órakor alvás, 6 körül tejpép, 8,fél 9 körül tápszer és jó éjszakát! szerencsére az egész éjjelt átalussza :)
2011. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyan mégcsak 7 hónapos, de csak 5-ször eszik naponta. Reggeli 6-7 óra között 240-270 ml tápszer, 10-kor gyümölcs bulátával, ebéd főzelék husival, fél5-5 körül uzsonna gyümölcs bulátával, vacsora főzelék husival, és 200 ml tápszer. 4520 gr-mal született, most 9500 gr. Rengeteget mozog, forog hátrafelé kúszik, térdel és térdelve hintázik.
2011. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!