Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 6 honapos, 3 hete...

Kisfiam 6 honapos, 3 hete kezdtem neki adni a gyumiket, szereti nincs is gond semmivel de a bore egyre csunyabb, kis foltok ami pirosas es erdes a felulete. Mitol lehet ez? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egyre tobb helyen van neki, csutortokon viszem dokihoz, a gyogyszertari babafurdetot hasznaljuk,nem hasznalok oblitot, lovesem sincs,tegnap ota most kihagyom az almat mert mar nem tudok masra gondolni, jart valaki igy ? segitsetek!
2009. febr. 9. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
amiket leirtál ezek a tejallargia jelei kezdeti bevezetéskor. milyen gyümölcsöket adsz neki? az alma nem allergizáló
2009. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mososzer?
2009. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csalánkiütés igy leirás alapján
2009. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

almaval kezdtem masfel hetig aztan alma repa level de csak egy negyed repa levet adtam az almahoz, aztan kapot alma banant kb 3 szor de a banant szuron atpasziroztam hogy a magja nehogy bemenjen, kapot barack almat is kb 2 szer vagy 3 szor.

hipoallergen mososzert hasznalok nagyon picit abbol is es ha kimosott a gep akkor meg egyszer kimosom ujra mososzer nelkul.

2009. febr. 9. 14:11
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem a hideg idő kiszáritotta, nekünk is foltos kicsit, elvittem bőrgyógyászhoz és ott mondta a doki, hogy ettől a hidegtől kipirosodik a bőrük foltokban, kell feliratni valami gyógyszertári krémet szárazbőrre.
2009. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok, próbáld ki a dreft babyt, nagyon jo,öblitő se kell hozzá.
2009. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az newm lehet mert en nem ottohn elek hanem texasban itt nincs hideg.
2009. febr. 9. 14:33
 8/17 A kérdező kommentje:
TEJ ALERGIA? ezt hogy erted ? az anyatejre? akkor ne szoptassam?
2009. febr. 9. 14:35
 9/17 anonim ***** válasza:

szia


Az én babám is ugynilyen egy hete. Azóta eszik almát, azon kívül csak tápszert kap. Nem tudom én se hogy mitől lehet. Tejalergia kizárva mert nem kap tejet, és eddig a tápszerrel se volt baj. Hol jöttek elő a babádon azek a foltok?

2009. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A karjan kezdodott, aztan jot a hatara az oldalara, majd a hasara most jonn elo a laban.
2009. febr. 9. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!