Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használjak, ha nagyon...

Mit használjak, ha nagyon száraz a bőre gyógyszertári fürdető mellett is?

Figyelt kérdés
Gabi és Johnson fürdetőt használtunk egy ikdeig, most újra a gyógyszertárit használunk, de még így is nagyon száraz a bőre az egész testén. mit lenne érdemes használni?
2011. febr. 7. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
gyógyszertári glicerines testápolót
2011. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Babe testápoló segített, nem olcsó, de sokáig elég. Most én is használom:-))
2011. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? A gyógyszertári fürdető tartalmaz kőolaj-alapú anyagokat, igazából nem tesz jót a babák bőrének :( A Johnsons-ról meg ne is beszéljünk inkább...

Én télen csak a popsiját, kukiját mosom meg fürdetővel, aztán öblítés és veszem is ki. Meg napközben kézmosás van sokszor (16 hónapos). Sajnos ekcémás, nem fürdethetem minden vacakkal... Ami bevált nála: dm-es, tubusos, fehér alapon kék betűs babylove fürdető (nincs benne illatanyag, színezék, ásványi olaj alapú ezaz...)

+ a beba testápolókat dicsérik sokan, én azt nem próbáltam.


Olajos fürdetőt nem próbáltál még? Abból is van dm-es is, amiben nincsenek káros anyagok.

2011. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, babe, nem beba :D
2011. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pont attól olyan,nállunk ez volt,aztán csak gyógyszertári fürdető kenőcs van csak és javul.Pedig imádják a habot a picurok:(.
2011. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a fürdetőt használjátok továbbra is, amellett nekünk abőrgyógyász írta, ami nagyon bevált egy sztearinos kenőcs. minden fürdés után este bekenem vele. nem mellékesen magamnak is azt hasznlom már, az én bőröm is világ életemben nagyon érzékeny, száraz volt, és semmilyen testápoló nem vált be 100%-ban. amióta ezt használom, olyan a bőröm, mint a ...babáké. :)

amúgy a gyerekrvos is fel tudja írni, ha egadod neki az összetételt mi nem akartunk megint elmászni a bőrdokihoz, megkérdeztem a patikában az összetételét, és felírta, az a neve, hogy M 1-es kenőcs, és áll 100 gr unguentum hydrosumból meg 200 gr unguentum steariniből. mikor legutóbb vettem ha jól emlékszem 870 ft ba került. (recept nélkül 1600 körül van).

2011. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!