Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7 napos babám kis melle,...

A 7 napos babám kis melle, hasikója nagyon száraz. Bekentem a gyógyszertári popsikrémmel és most nagyon hámlik. Bepanten vagy neogranormon jobb lenne?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám most két hetes és ugyanez volt vele.A doktornő kiírta a gyógyszertári mosdókenőcsöt és két nap múlva elmúlt.Próbáld ki.Jó babázást!
2008. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a korházban azt mondták, hogy ét,-vagy olivaolajat főzzünk fel úgy, hogy bele teszünk egy szelet kenyeret. Fürdetés glicerines ökoszappannal, de szerintem jó a kamillateás fürdővíz is és azután bekenni az olajjal. Nálunk bevállt.
2008. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én kisbabám most 3 hetes. A korházból úgy jöttünk hazza hogy nagyon hámlott a babám egész teste. A korházi doktornő aztmondta, hogy kenegessem neutranormonnal az nem okoz kárt mégha bekapja a kiskezét és a szájába kerül is. Hazajövetelkor a körzeti gyerekorvos viszont azt mondta ne kenjem semmivel mert ez természetes fojamat. Nem kentem és 1 hét alatt rendbejött a böre teljesen.

2008. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ne lepődj meg, de nekünk a kórházban a csecsemősök Panthenol-lal kenték be (ez az a spray, amit égési sebekre szoktak alkalmazni), és mivel nekünk volt otthon, én is azt használtam, plusz fürdés után a fürdetőkrémmel (Naturlandos). Így hamar helyrejött. Nekünk a cici, poci, kézfej, lábfej volt hámlós, száraz.

Boldog babázást! :o)

2008. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek mind zsíros krémek, amiket írsz, éna babé testápolóját ajánlom, kifejezetten érzékeny, ekcémás bőrre való, csecsemőknek is már, nincs benne semmi színező vagy mesterséges anyag. Gyógyszertárban kapható.
2008. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is nagyon száraz bőrű volt és nagyon hámlott a kis keze és lába, ezért olíva olajjal kentem többször is napközben és segített! Hamar nagyon bársonyos lett a bőre!
2008. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!