Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kancsalsággal mit tudnak kezdeni?

Kancsalsággal mit tudnak kezdeni?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam egy kicsit kancsal. Nem vészes, de azért én látom. A védőnő azt mondta, hogy vigyem el gyerekszemészetre, kap szemüveget. 1 évesen? És ha elesik? Nem veszélyes? Ráadásul én azt olvastam, hogy a szemüveg csak ront a helyzeten, mert ellustul a szemizom, és rontja a szemet. De a védőnő azt mondta, ha most nem viszem el, akkor sokat fog romlani a szeme. Tapasztalatok?
2011. febr. 7. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A jó szemet leragasztják és így a gyengébb lesz kénytelen erősödni. A kancsalság a szemizom gyengesége. Ha "tornáztatja", erősödni fog.
2011. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ajánlatos dokihoz vinni ...

nem fogja rontani a szemét csak lehet szemüveggel helyre áll majd a szeme de ha nem akkor majd mütét..

és szeriintem jobb ha szemüveggel javul meg :)

2011. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!