Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka ha teát adok az 5...

Éjszaka ha teát adok az 5 hónapos babámnak rászokhat? Vagy majd egy idő után leszokik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
miért akarsz ilyen picinek teát adni? nem szopik?
2011. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rá. Persze ha teljesen cukor nélkül adod, akkor nem tuti. ha szopik akkor szoptasd meg, ha tápit eszik akkor azt adj neki. csak addig add amíg eszik is belöle, mikor már csak cuccogna rajta akkor vedd el töle.
2011. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rászokhat és a baj az hogy utána nehéz leszoktatni sőt a kelésekről is mert ha rászokik a keléseket társítja az ivással tehát van miért felkelnie, ha nem kap mikor felkel nem lesz miért fel kelni.
2011. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szopik már rég óta.meg éjjel ő nem éhes mert vacsorára mindig 210-et eszik de felébred és teával vagy vizzel szoktam visszaaltatni.szokott kapni tápszert is de nem hiszem hogy azért eszik mert éhes hanem csak ezért hogy visszaaludjon mert aki ennyit vacsorázik az 4 óra eltelte után nem éhes.mert nappal 150-et eszik 4 óránként,akkor éjjel miért enne 4 óra elteltével ha vacsorázott 210-et?
2011. febr. 7. 12:49
 5/7 A kérdező kommentje:
12:46 -nak üzenek akkor ha felébred akkor csak adjam neki vissza a cumit vagy hogy altassam vissza?
2011. febr. 7. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pontosan így csináltam, visszaadogattam neki a cumiját és nem is sírt tovább aludt. Leszokott az éjjeli kelésekről, 4 hónaposan már este 8 reggel 8-ig aludt. Most 7 hónapos és annyival könnyebb, hogy már magának beteszi a cumikát így éjjel ha felkel és megtalálja visszaalszik egyedül, ha kilöki a kiságyból vagy rajta fekszik akkor kel visszaadnom nekem.
2011. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

attól függ. ha csak megszokásból ébred érte, akkor nem fog leszokni, ha azért ébred, mert vmi baja van, (pl fogzik), akkor sztem nem érdemes neki teát adni ezért).

bár persze ha az enyém ébredt éjjel anno, akkor mindig kapott cicit, de ő miután kijöttek a fogai, leszokott erről magától. de a cumisüveg a cicivel ellentétben mindig teli van, azért érdemes ébredni, az én tejem meg egy idő után jócskán leapadt, azért már nem volt érdemes. :)

a barátnőm mindig adott teát a kicsijének, ha ébredt éjjel, eredményeképpen most másfél évesen a gyerek 3-4 cumisüvegnyi teát elfogyaszt egy éjjel (az kb 1 liter), ami sztem rengeteg, ahhoz képest hogy egy cukros löttyről beszélünk főleg, és nem mellékesen a bartnőmnek 3x kell éjjel pelust cserélnie, ami ennyi idősen szintén nem tekinthető normálisnak.

de ez csak az én véleményem.

2011. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!