Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet fagyasztóból kivett...

Lehet fagyasztóból kivett ételt, anyatejet étel- v cumisüvegmelegítőben melegíteni?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen melegítőkészülékem, viszont semmi leírást nem kaptam hozzá, soha nem is használtam... lehet a lefagyasztott ételt ebben melegíteni? Illetve: aventos poharakban fagyasztok le mindent, azokat beletehetem az üvegmelegítőben? Nem olvadnak meg? Nekem olyan vékony falúnak tűnnek... Minden választ előre is nagyon köszönök!
2011. febr. 7. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan használhatod kiolvasztásra. az abventos pohár nem tudom, hogy belefér-e, a miénkbe nem. tegyél bele vizet mindenképp, így nem olvad meg a műanyag, 40 fokra állítsd. én bébiételes üvegben szoktam a kaját melegíteni ebben.
2011. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :o)

és mennyi ideig "készítsem" a 40 fokon? :-/

2011. febr. 7. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már ki van engedve, csak melegíted, akkor 10, max. 15 perc alatt megvan. Ha kiengeded, akkor figyelgesd, én jóideig szoktam hagyni. Próbálgasd és kitapasztalod. Én nagyon szertetem.
2011. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm szépen! :)
2011. febr. 7. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!