Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Márciusban születő babát...

Márciusban születő babát miben hozzuk haza? Body+rugi+overál elég neki? Gondoltam betesszük az autósülésbe és rá egy pléd esetleg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 13:47
 1/7 A kérdező kommentje:
nyilván sapka is kell, és kabát? ez nem sok? vagy inkább melege legyen?
2011. febr. 7. 13:49
 2/7 anonim ***** válasza:

szia, ez függ attól is, milyen idő lesz, de sztem nagy fagyok már nem lesznek márc-ban. szóval sztem elég a body+rugi+overall (ha meleg lesz már, akkor még sok is). spka persze, kell rá, vastag vagy vékonyabb, szintén az idő függvényében.

az én babám decemberben született, én sem tudtam mit adjak rá, akkor még ráadásul ugye hideg is volt nagyon, na az lett a vége, hogy úgy beöltöztettük, hogy mire hazaértünk, egészen leizzadt szegény. :))))

de ez már 2 éve volt. :)

nem mellékesen kívánok neked könnyű szülést! :)

2011. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én márciusban szültem tavaly, amikor bementem 3-4 fok volt, mire 3 nap múlva kijöttünk sütött a nap és 15 fok volt.

Úgy öltöztettem, ahogy írtad. :) Body, rugi, erre az overál. Sapi a fejére. Más nem volt rajta, de egy pléddel én is betakartam addig, míg leértünk a kocsiig. Kocsiban levettem a plédet és kigomboltam az overált, de a sapit hagytam.

2011. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor jöttünk haza mi megkérdeztük a csecsemős nővérkét miben hozzuk haza. egyébként április 22én szültem:)
2011. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is tavaly március 15 én szültem mikkor be mentem még másnap havazót mikkor jöttünk haza sütőt a nap én vittem neki bady rugdalózót kis kötőt kabátot nem olyan vastag sapit és plédet
2011. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 éve március 15.-én hó esett. Amikor 20.-án hoztuk haza a babámat akkor nagyon hideg szél fújt.

body, rugi, kis kardigán overál pólya betekerve plédbe és úgy beletéve a mózesbe és a mózesen egy textil pelus volt, hogy ne érje az arcát a szél.

Rajtunk is téli kabát volt.

Nyilván ha 20 fok lesz nem kell ennyi cucc, de gondold el hogy hogy fáznak ezek a kicsik mikor kijönnek az állandó 36,5 fokról.

Nekem mindig azt mondta a nagymamám, hogy egy újszülöttet melegen kell tartani, mint egy kiskacsát. én be is tartottam, nem is volt beteg csecsemőként soha Hála Istennek.

2011. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2011. febr. 7. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!