Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bekentem lányom arcát fürdetőv...

Bekentem lányom arcát fürdetővel, mert száraz volt, és most olyan piros, mintha lángolna. És meleg is. Babé fürdetővel. Már letöröltem többször, de nem múlik. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Azt hittem fürdetővel be lehet kenni, ha szárazabb a bőre. Nem tudtam, hogy így kicsaphatja.

Bár itt olvastam olyat is, hogy fogzás miatt is kipirosodhat. Már egy hete szenved a szemfogaival. Az is lehet?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. febr. 7. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet!A fürdető nem hinném ,hogy gondot jelentene.Nem evett valami olyat ami allergizálhat és még nem kapott soha?Bephantennel kend be!!!Az csökkenti egy picit a pirosságot!kozmetikus anyuka
2011. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet a fogától, de szerintem inkább érzékeny az arcbőre. Én csak a gyógyszertári fürdetőről tudom, hogy hideg időben jó vele bekenni az arcát.
2011. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, de az én kisfiam bőre meg hámlik a babétől. Ez biztos mert egy hónapig kísérleteztünk. Piros és hámlik. Hiába dicsérik egy nagy sz..!!!!!!!!

A testápolóját sem használjuk már. A hagyományos kék Nívea krémtől viszont semmi baja. Az arcára pedig Gabi zöld tubusos krémet használunk.

2011. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Új ételt nem evett, most , hogy fogzik, a cicit tartja elsőbbre.

Bepanthen nincs itthon, csak sodukrém!Az is jó? De piszkálja a kis arcát, és az ujját rágja.

Amúgy a gyógyszertári is kicsapta, mikor kintre kentem be az arcát.

2011. febr. 7. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok!Nem!A Sudo nem jó,mert szárít!Most látom,hogy babe fürdetővel kented be!!!:(Azt hittem gyógyszertárival!Nem ismerem ugyan a Babe fürdetőjét(csak a samponjait),de ilyesmit soha ne kenj a babád arcára!Mert az arcbőr teljesen más mint a test!És a fürdetőt különben is le kell mosni mindig!Tehát hidratálásra nem jó!Kivéve a gyógyszertári mosdókenőcs,mert az más!Bár hidratálásra az is nagyon kevés szerintem!Nincs otthon egy kis calcimusc?,mert ez valami allergiás reakció is lehet a fürdetőre,de a lejobb a Bephanten lenne:(Nincs gyógyszertár közelben???
2011. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kapott calciumot, le is ment kicsit reggelre! Köszönöm!
2011. febr. 8. 09:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen!
2011. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!