Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a meleg, száraz...

Lehet, hogy a meleg, száraz levegőtől száraz a kezem és a szám?

Figyelt kérdés
A kezem annyira, hogy szét van repedve teljesen, pedig mindig bekenem. Amúgy ekcémás is vagyok..
2010. márc. 2. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen!Biztos,hogy attól van.
2010. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hidegtől szokott szétrepedni. Nekem is mindig szét van repedve a szám és a kezem. A kezem gyakran vérzik is.
2010. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A hidegtől is ki szokott repedni, de hordok kesztyűt, bekenem indulás előtt, stb stb.. Számmal sose volt semmi gond.


Raktam a radiátorra vizet egy kis üveg edénybe. Ez jó lesz?..

2010. márc. 2. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jó, de ha kevés, akkor próbálkozz nagyobb szájú edénnyel. Minél nagyobb a víz felülete, annál gyorsabban párolog. Nálunk egy kisebb tepsi van a radiátoron.
2010. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor kicserélem.

Köszi a válaszokat!:)

2010. márc. 2. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

IgA

Ez egy immunglobulin, ami ezeken a helyeken van. Az immunrendszered vagy magadat írtja, vagy nem írtja a betolakodókat. Nekem is száradt a szám régen, aztán elmúlt. Immunerősítés kellett neki. De az IgA-t ne akard pótolni, nem jó. Echinacea viszont jó immunerősítő gyógynövény.

Lehet hogy h-lyeségnek találjátok, de akkor kenegessetek, én nem bánom. Meg lehet lepotozni, már immunis vagyok az ilyesmire :) Asszem 24%-on állok most. Köszi előre is.

2010. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!