Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » én tanitsam vagy ne erőltessem...

én tanitsam vagy ne erőltessem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
9 hósak múltunk,kislány. még csak forgolódunk és pár napja négykézláb van és rugózik. de nem megy,nem ül, kompba fut. ha ültetem és lefoglalja magát akkor szépen ül,de mihest nem csin. semmit,eldől. nekem kell tanitani vagy majd amikor eljön az idő csinálja magától? ki hogy csinálja? tanitjátok?
2011. febr. 7. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Magatol fogja csinalni.


Maganvelemeny,addig ne tedd kompba meg nem ul,all magatol.


nem ellenzem a kompot nekunk is volt hasznaltuk is,de megfelelo idoben,mikor mar stabilan ult es kapaszkodva allt.

2011. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam elég korán csinált mindent, 5 hósan kompozott, négy hósan cirkuszolt a babakocsiban,hogy ültessem feljebb,mert nem lát ki, hat hósan mászott.Most fog hugi születni,de ha ő később fog ilyeneket csinálni,nem fogom erőltetni.Majd ha megérik rá,akkor fog mászni,ülni,állni.Ne aggódj,és legfőképp ne hasonlítsd más babákhoz.Én hallottam olyat is,hogy a baba csak 16 hósan kezdett el menni.Az sem baj,ilyen típus.
2011. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltess semmit,magától kell hogy csináljon mindent.
2011. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

ne haragudj, hogy ezt mondom de elrontottad.

minek próbálna felülni ha felülteted? és minek akarna mászni, felállni, járni ha berakod a komba és eljut mindenhova?


ne csoda, hogy le van maradva, semmi motiváció! Vidd el egy gyógytornászhoz és könyörgöm, ne ültesd, ne tedd kompba, fektesd le a földre és majd magától megtanulja a dolgokat!

2011. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Én is azt tanácsolom mint az utolsó.Nem kellet volna ilyeneket mutatni neki.Az én kislányom sose volt kompba és így 11 hónaposan már elindult.

(azt nagyon ellenzem amit egy ismerősöm csinált,6 hónaposan már kompba rakta)

2011. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom 9 hósan vígan eljárt, pedig néha betettem kompba. Igaz, csak ritkán és rövid időre. A sok kompozás valóban nem használ, sőt, kifejezetten árthat. De a babák fejlődése eltérő, az én két gyerekem is ég és föld. Amíg a lányom öt hósan stabilan ült egyedül, addig a fiam most hat hónapos és nem tud még ülni. Viszont egyet értek azzal, aki azt írta, tedd a kicsit a földre, hadd próbálkozzon mozogni önállóan, ne könnyítsd meg a dolgát komppal! Szórj szét körülötte játékokat, de úgy, hogy muszáj legyen kicsit küszködnie értük. A többi majd megy magától.
2011. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. első babám,szóval még nem naon tudom a dolgokat,de átfontolok minden kedves választ. köszi még1szer. :)
2011. febr. 7. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
mintha az én fiam írtad volna le:) én nem aggódom, majd megindul valahogy!
2011. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!