Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy használjátok a levendula...

Hogy használjátok a levendula olajat jobb alvás érdekében babáknál?

Figyelt kérdés

Ez egy igen erős illat, félek bajt csinálok. Hallottam már olyat, aki a virág mellett nem ébredt fel reggel.

Ti hogy szoktátok alkalmazni?


2009. febr. 9. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Két cseppet szabad a párologtatóba, közvetlen bőrrel nem érintkezhet, mert allergén!

Amit hallottál az az Orchidea-álom.

Ha egy 20 m2-es szobába legalább 10-15 orchidea van és csukva minden, akkor leállíthatja az életfunkciókat a virág kibocsájtott párája.

2009. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mécsestartóm van, aminek a tetejébe lehet kis vizet tölteni, ebbe szoktam néhány csepp levendulát csöpögtetni, aztán meggyújtom a mécsest és szépen párolog a szobában az illatos víz. Nem kell félni a levendulától, nem csinál bajt, pláne ilyen kis mennyiségben.
2009. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a radiátorra tennék vizes tálba pár cseppet. a meggyújtott mécses lángja fogyasztja az oxigént!Akkor szellőztetni is kell!
2009. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 23.33-as válaszolónak: nem tudom, mekkora lakásra gondoltál, de kicsit meredek, hogy egyetlen apró mécses annyira fogyasztja az oxigént... Egy cipősdobozban is sokáig tartana elfogyasztani az oxigént, nemhogy egy lakásban...
2009. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!