Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudjam meg melyik jó...

Hogy tudjam meg melyik jó krém, hol próbáljam ki rajta?

Figyelt kérdés

Én írtam ki tegnap, hogy kivörösödöttt az arca, de már előtte is piros volt, doktor tanácsára vettem Babé termékeket, pénzkidobás volt.

De ma is piros neki, nagyon ki van száradva, és már teljesen tanácstalan vagyok. Bőrgyógyászhoz szeretném elvinni, de hogy időpontot mikor kapok, azt még nem tudom.

Kentem rá parafinolajat, kicsit halványította, meg tegnap még anyatejet is, attól is picit csökkent. De nem múlik.

És még a foga is jön, szóval egész nap nyügi is.

Ha ételallergia lenne, lenne hasmenése is, nem?

Előre köszönöm a válaszokat!

1 éves kislány tanácstalan anyukája


2011. febr. 8. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

ha jön a foga, attól lehet piros az arca is.

te vagy az, aki babé fürdetővel kente a baba arcát? mert az azért nem ugyanaz, mint a gyógyszertári fürdető, hisz a babé inkább egy tusfürdőhöz hasonlítható, a gyógyszertári pedig olyan, mint egy hidratáló krém.

én inkább elszaladnék a háziorvoshoz, ha tényleg annyira csúnya, mondjon ő valamit, mint itt kérdezgetném úgy, hogy a válaszolók nem látják, hogy miről van szó. hidd el, a látatlanban való távgyógyítást max. Gyurcsók tudja jól csinálni.

2011. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!