Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kiütésesre melyik...

Pelenka kiütésesre melyik krém vált be nálatok?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltunk a gyerekorvosnál, kaptunk egy kenőcsöt amit kevertetni kellett, olyan darabos, mint ha túróval kenném be. Ráadásul a feneke olyan érdes lett tőle mint a smirgli papír, tele lett apró pöttyökkel, mint amikor gombás volt szegénykémnek.
2011. nov. 19. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon+canesten hamar helyrehozza. Szegénykémnek egyszer nagyon csúnya lett, mikor hasmenése volt, és pár óra alatt már javulást láttam. Ja, és ne használj popsitörlőt, ilyenkor a kamillás lemosás a legjobb vattával, és kamillás ülőfürdőt készíteni.
2011. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Nem is tudtam hogy nem jó ilyenkor a popsitörlő, megyek is főzök neki kamillát. A kislányomnak volt már egyszer gombája, de akkor az iszonyatosan csúnya volt neki, ráadásul az előző gyerekorvos félre kezelte neki, le is váltottuk. Akkor a canesten hatott, azt is beszerzem ma. Még egyszer nagyon szépen köszönöm!!!
2011. nov. 19. 10:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam sok mindent.A canestenes popsikrémet, kamillázást, nyáron állandóan a csap alatt mostam a popsit, sokat volt szellőztetve, Sudocrem,Neogranormon...Folyamatosan új pelusokat vettünk, mert nem tudtuk, hogy attól van-e.Popsitörlőt meg már nagyon rég nem használok.

De most rátaláltam a babylove-os pelenka kiütés elleni krémre.Nekünk nagyon be vált.Pedig most fogzik is a pici lányom, és ilyenkor nagyon sokat kakil, és emellett nagyon szép a popsija.

Szerintem próbálj végig mindent.

Ja én egyszer bekentem házi zsírral, mert valaki azt mondta, hogy az jó!!!MEG NE PRÓBÁLD!!!!Úgy kimarta a gyerek seggét, hogy ott bőgtem vele együtt, hogy milyen hülye vagyok!!!

2011. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd vissza dokihoz!
2011. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hétfőn mindenféle képen visszaviszem a dokihoz, viszem neki a kenőcsöt is hogy ugyan nézze már meg hogy milyen nagy túró szerű darabok vannak benne, nem is kenem neki azzal tovább, megyek az ügyeletes patikába, veszek neogranormont, meg kipróbálom azt a babylove-s krémet is. Köszönöm a válaszokat!!!
2011. nov. 19. 10:45
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
nálunk a sudocrem vált be!
2011. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nálunk is a sudocrem válik be.én folyamatosan azt használom.amikor fogzik és a híg széklet kimarja a popsiját,estére vastagon bekenem neki a sudoval,és reggelre semmi baja.
2011. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi most jöttünk ki 4 hét után ebből...Szegény gyereknek már egybefüggő véres hús volt a popóján, annyira marta neki a kaki, plusz be is gombásodott. 2 rágófoga jött egyszerre szegénynek. Próbáltunk mindent: Sudocream, Boraxos krém, aztán a doki Canesten+Ung.Antiphlogisticum Pro Inf. kenőcsőt mondott, elfogyott mindkettő, alig javult. Újabb gyógyszertári krém, Babylove, Neogranormon, és ezek után se javult! Textilpelenkával töröltem, nem popsitörlővel, mostam a popóját, de hát...Ráadásul vettem zsebes moshatót is, hogy jobb legyen, az eldobható ne súlyosbítsa neki. Aztán eszembe jutott, hogy van még otthon Nivea CinkOxidos popsikenőcs, este bekentem, és reggelre eltűnt a pirosssá, a kis kiütések és az érdesség maradt, e 2 nap után helyrejött a kis feneke. Úgyhogy mi megjártuk a hadak útját, de csak a Nívea vált be4
2011. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elnézést a sok hibáért, de a lányom kedvenc szórakozása, hogy kiszedegeti a billentyűket (7 hiányzik) a laptopból! :)
2011. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A mi kislányunknak is 2 hónap volt mire helyre jött mindene a gomba után...azt hittem soha nem lesz vége. Most megint kezd olyan csúnyás lenni. Egyenlőre kamillázom, meg kenem neki neogranormonnal meg canestennel, felváltva, remélem jó lesz. A gombára hatott, hátha nem lesz megint olyan csúnya neki.
2011. nov. 19. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!