Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kengururol?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 8. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En inkabb babakocsi parti vagyok, de nemreg mi is vettunk egyet, neha jol jon, de nem fogjuk hanyagolni a babakocsit.
2011. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Szia!Én már kengurut nem biztos ,hogy vennék!Nagyon szuper lehetőségek vannak hordozásra!Mei tai,hordozókendő,Manduca hordozó...stb!Nézz utánna!Mert az ortopéd szakorvosok is inkább ezeket ajánlják,mint a kengurut!Nekem speciel mei tai van!


[link]


Itt sok érdekesség van!

2011. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Jók ezek a pierre cardin dolgok, bár ezt a 12 kilót kétlem, hogy valaki elbírta, mert nekem már 8 kilónál leszakadt a derekam. Egy két hónapig fogod úgyis csak használni, ha érdekel nekem van egy használt a vaterán árulom is, ugyenez a márka.
2011. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

(1500 Ft. ért)

2011. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia,


tapasztalatból nem tudok beszélni, mert nekünk nem ilyen volt, de a képen jól mutat, masszívnak néz ki, jó, hogy lehet alakítani a baba korától függően!! szerintem nem lehet rossz!! :)


Ági

2011. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem elég jó, nekünk babybjörn van, használtan kaptuk és megéri. Jaj, de rossz, megint jönnek a kötözősök. Hát szerintem inkább kenguru és ez tényleg jónak tűnik.

Nekem aztán van kendő, mei-tai, minden fitty-fütty, de utálja a babám, lekötözve érzi magát.

Az ortopéd dolgok miatt ne aggódj, az azért karolina úti (tehát az ország legjobb ortopédusai szerint) nagy hülyeség, hogy a kenguru ártalmas. Én megkérdeztem (2 dokitól is), mert oda jártunk a fiammal, hogy mi a véleménye. Nevetett, azt mondta, hogy még jó csipőt el nem rontott kenguru és rosszat sem javított meg...:):):)

És a kendő sem javít semmit és nem is árt...:D

2011. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

"Nevetett, azt mondta, hogy még jó csipőt el nem rontott kenguru és rosszat sem javított meg...:):):)

És a kendő sem javít semmit és nem is árt..." Na, nem is mennék a te ortopédusodhoz soha többé vissza. :(


A mi ortopéd szakorvosunk megdícsért, amikor mei tai-val mentünk csípőszűrésre.


A kenguru amúgy a rossz csípőnek árt, de a jó csípőjű baba is az ülepén ül(vagy inkább lóg) a popsija helyett. marha kényelmes lehet. :( A kendő viszont a rossz csípőn épp úgy javít, mint a terpeszpelus vagy a kenygel, ugyanis biztosítja az egélszsége csípőtartást.


Kedsvws kéedező: nyugodtan vedd meg akármelyik kengurut, amelyiket csak akarod. Azt fogod tapasztalni, hogy idővel leszakad a derekad, a gyerek kinövi, overálostul meg úgyse fér bele. Ha viszont elolvasod a második válaszoló linkjét és pl mei tai-t veszel, akkor olcsóbban kényelmes és sokkal tovább kihasználható, egészséges hordozót vehetsz, amibe akár 3 évesen is felkaphatod majd a totyogódat, ha hazafelé az óvodából elfárad és nyűgös lesz.


Jó választást!

2011. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan ugyan ilyenem van!

Szerettem, mert mikor kicsi volt fel tudtam csatolni magamra fekve is és így jókat aludt, ráadásul mikor nem bírtam mellé feküdni is ott volt/lehetett velem. Utána mikor nagyobb lett kényelmes volt hogy nem kellett fektetni, és állítható tehát vastagabb ruhába is beleteheted. Most már 7 hónapos a lányom és még használjuk igaz most már beletehetem kifelé néző pózban is.


Ajánlani tudom de ez úgyis a Te döntésed!

2011. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

keressetek rá nyugodtan a net-en, hogy az orvosok szó szerint tiltják a kifelé hordozást, rendkívül ártalmas a gerincnek!

Egy nandu kendő, és sz összes hordozási gond meg van oldva, nekem ez a véleményem!

2011. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány kiló a babuci? Nekem mire beletehettem (én nem mertem 4 hónapos kor alatt), addigra 7 kiló lett a baba, szóval a baba igaz szerette, kényelmes is volt neki, de sajna nekem nem. Egyik irányba se tud az ember a hason hosszú ideig hordozni szerintem, de azért nagyon praktikus egy rövidebb kirándulásnál, vásárlásnál.

Van olyan baba, amelyik utál befelé nézni (lehet, hogy az idegesíti, hogy kifelé nézne, de oldalt kell tartania a fejét, szóval leginkább arra emlékeztet, mikor a motoron hátul ülök és már görcsöl a nyakam.) Lehet, hogy nem egészséges, de mivel úgyis csak rövid ideig van így, nem okoz rémes károkat. Férjem végig kifele hordozódott anno, és mégcsak enyhe gerincferdülése sincs (sőt, még le is szokott döbbeni rajta minden orvos, hogy milyen anatómiakönyvbe való testalkata van), olyan sportos, hogy csak na. Nővérem 3 gyereke közül a középső csak kifelé ült meg (kendőben), mindenki megszólította, hogy ez nem jó neki, halálra idegesítették, a kislány azóta is sportol, 11 hónaposan járt... szóval kutya baja...:) De valószínű ha valaki napi 10 órán át kifelé hordozza, az ártalmas lehet, ellenben az olyan jó kondival bír, hogy nagyon rossz géneket nem örökölhetett a a babóca:)

2011. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!