Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt, de jó állapotú, új...

Használt, de jó állapotú, új huzattal RÖMER gyerek ülés 9-18kg megéri 15ezer Ft-ért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Létni kellene,hogy melyik fajta...Nem tudod belinkelni esetleg?
2011. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Látni :D
2011. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,jó lenne látni róla a képet, de elég jó árnak tűnik érte a 15 ezer Ft.
2011. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van Römer 9-18kg (altipusát meg nem mondom).Használtan kaptuk ismerőstől, szeretjük. újonnan húzós az áruk, szerintem ennyiért megéri. Bár előny, ha ismered az eladót, hogy biztos nem volt balesetes. Olyankor nem szabad megvenni semmit.
2011. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is ilyet vettük 13 ezerért debrecenben.Szerintem megéri,de nézd meg alaposan,a huzatot is vegyétek le.
2011. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És mit kell megnézni alaposan az ülésen? Mire kell vigyázni?

Sajnos az eladó nem ismerős, így mi hogyan tudjuk felismerni, ha esetleg karambolos autóból való az ülés?

2011. febr. 9. 12:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt nézzétek meg,hogy a fő részein repedés,és ragasztás ne legyen.Ha karcolás van rajta,az nem baj.Én bababizományiból vettem meg,de nagyon jó.
2011. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


Mi is onnan fogjuk megvenni. Ezekre akkor nagyon figyelünk! És nem fog ellenkezni vajon az eladó, ha leakarjuk venni a huzatot, hogy megnézzük milyen alatta az ülés?

2011. febr. 9. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs takargatni valója, miért ellenkezne. Ha nem tetszik neki, akkor én nem venném meg.

De szerintem biztos nem lesz ellenvetése.

2011. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Ő ajánlotta fel,hogy nézzük meg nyugodtan.Ne aggódj emiatt,amúgy nagyon szuper az ülés,imádja a baba is:-)
2011. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!