Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek nekem? 4.5 honapos...

Segitenétek nekem? 4.5 honapos fiamnál most kezdtem a hozzátáplálást, mert már nem birtam táppal etetni, egyfolytában éhes v4.5 honapos fiamnál most kezdtem a hozzátáplálást, mert már nem birtam táppal etetni, egyfolytában éhes volt.

Figyelt kérdés
tizoraira kap egyik nap répát, aztán almát, barackot stb. az lenne a kérdésem hogy bevágja a 125g uveget, meddig kell utánna neki tejet adnom?? vagy az meglehet h nem elég neki az 1 uveg?? éjjel egyfolytában megébred sir, nyafog, dobálja magát csak enne enne meg enne, lehet h átt kéne tennem a gyumit a zoldséget estére??
2011. febr. 8. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan adhatsz Neki uzsira és vacsira is zöldséget,utána ha tudsz még szoptatni,akkor szopizzon. Védőnő mit mondott? -az enyém nem tudott sose egy értelmes dolgot mondani,pedig már anyuka...
2011. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány millit eszik egész nap? hány kiló? csak azért kérdezem, mert nem biztos ám, hogy éhes. ilyenkor még nem nagyon kontrollálják ezt, ami a szájukba kerül azt lenyelik. (legalábbis vannak ilyen babák is).
2011. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy lehet kapni (4 hós kortól) tejpépeket, amit forralt, 60 fokra hűtött vízzel kell elkeverni. Nagyon finomak, és tápláló is. Vacsira adhatsz Neki ilyet is!
2011. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
napkozben 5x eszik ebbol 4x 200-at, egyszer pedig gyumit, vagy zoldséget és szerintem lassan 8 kg. nagy babának szuletett. (4060g) én is gondolkodtam már a tejpépen csak nem tudtam h lehet e már.
2011. febr. 8. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj a tejpépekkel,hogy tehéntej alapú.Az enyém is ennyi idős,mi a gyümi mellé gabonapépet,vagy almapépet adunk neki,és utána mindig szopizik egy kicsit,mert szomjas is.
2011. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!