Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka vagy frottír anyagú...

Pelenka vagy frottír anyagú babakifogó, amit ajánlanátok inkább? Miért az egyik és miért a másik?

Figyelt kérdés
Utánanéztem volt már ilyen kérdés, de nem derül ki számomra, mert ott elkezdtek vitázni, én arra is gondolok, hogy legyen legalább kettő belőle és azt a kettőt ameddig lehet használom, csakhogy nem tudom azt sem meddig jó, érdemes e egy ilyet és egy olyat beszerezni(frottírból persze kapucnisat, vagy legyen két pelenka aztán ha nagyobbacska már rendes nagyméretű gyerektörcsit vegyek?Most akciós Fehérváron az Auchanba a pelenka alapú, Baby Bruin 800 Ft, már vettem egyet csak nem tom vegyek e még egyet, első babám lesz...
2009. febr. 10. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt használom egyszerre.Belülre megy a pelenka anyagú, kívülre a frottír.Megmelegítem a konvektornál és abba csavarom a bébit fürdés után.A pelenka puhább, jobb a hajlatokban, a frottír jobban szívja a vizet és melegen tart.(Nem értem mért írják sokan, hogy a frottír nem szívja eléggé a vizet.)
2009. febr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja...és mindenből két garnitúra van.Imád fürdés után belefosni a tiszta törölközőbe.;)
2009. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi pelenkát használunk, hogy megtöröljük utána szárazon frottírra teszem rá és ott pelenkázom, öltöztetem. Igaz, hogy azt begyűri már maga alá mert izeg-mozog (7hós) de legalább nem a hideg-rideg műanyaghoz ér a kis frissen fürdött teste :) a frottír amúgy nem szívja olyan jól fel a nedvességet mint a pelenka anyagú, szerintem.
2009. febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a frottirt vettük és azóta is használjuk (4 éves lesz 21 én a lány)
2009. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő van, és használjuk is. Én eget verő különbséget még nem fedeztem fel. Talán csak annyi, hogy a kapucnis frottírba könnyebb bebugyolálni, amikor kivesszük a kádból, a pelenka anyagúval pedig könnyebb megtörölni (nem olyan vastag, és a hajlatokhoz talán praktikusabb).
2009. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor azt hiszem a legjobb ha mindkettőből van itthon.Minden jót nektek!
2009. febr. 10. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!