Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan melegítsem meg a már...

Hogyan melegítsem meg a már lefagyasztott kész babaételt (általam elkészített). Melyik a leghelyesebb mód?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Kiveszed a fagyóból, beleállítod egy vízzel megtöltött lábosban, és melegíted.

A másik, gyorsabb megoldás a mikró, de azt sokan ellenzik.

2011. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abban a műanyag pohárban (gondolom én), amiben lefagyasztottam? Ilyen egyszerű? wowawo! Köszönöm szépen a választ!
2011. febr. 8. 21:27
 3/7 A kérdező kommentje:
a vízzel megtöltött lábast fel kell tenni a tűzhelyre? Vagy szimplán meg kell várni, amíg kiolvad?
2011. febr. 8. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy kicsit meleg víz alá teszed a poharat/üveget (még kupakkal együtt persze), amiben lefagyasztottad, hogy elváljon az étel az üveg falától. Majd beleteszed egy kis fazékba és jól felmelegíted, esetleg fel is forralod picit.

Én kaja előtt fél órával már megteszem ezt, hogy mikor odaadom a picúrnak, addigra már megfelelő hőmérsékletű legyen.

2011. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már minden világos! :)
2011. febr. 8. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, kicsit ossze-vissza irtam. Koszi masodik, hogy kiigazitottal! Mar nem fog az agyam!! :-(
2011. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is köszi a válaszokat! :)
2011. febr. 8. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!