Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8.5 hós babóm leesett tegnap...

8.5 hós babóm leesett tegnap este a pelenkázóról. Nagyon sírt, de hamar megnyugodott, utána megette a tápszerét, jól aludt, reggel is evett utána kakált. Nem volt láza, nem hányt. A kedve is jó. Lehet még v. Mi baja vagy már nem?

Figyelt kérdés
Csak egy pillanatra fordultam el,és megtörtént a baj.
2009. febr. 10. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem lett semmi baja, de én inkább megmutatnám a dokinak.
2009. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem én is elvinném dokihoz, de csak hogy ne ijedj azért meg annyira, barátnőmnek ikrei vannak és mindkettő leesett már a pelenázóról és egyiknek sem lett semmi baja. Már 3 évesek lesznek idén :)
2009. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján biztos minden rendben vele, de én 100%, hogy elvinném a gyermekorvoshoz egy "nagygenerál"-ra. Amit az orvos mond, az a biztos!!

Jó babázást!

2009. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
nos... minden gyerek leesik minimum egyszer vhonnan. figyeld, ha nincs hányás, nem aluszékony, akkor nem kapott agyrázkódást. ha sírt utána az nagyon jó jel. ha nem látsz rajta semmi változást, akkor nem kell dokihoz vinni. ez olyan 2-3 nap alatt előjönne.
2009. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan gyerek nincs, aki ne pottyanna le valahonnan. Az orvosnál is azt szokták kérdezni, hogy miután megütötte magát, sírt-e. Gondolom az a jó, ha sír, mert ha nem sír, akkor lehet, hogy elvesztette az eszméletét, vagy ilyesmi.

Amúgy szerintem nem valószínű, hogy bármi baja lenne már a babának, bár az is kérdés, hogy milyen magasról és hová esett (kő, szőnyeg?)

Ha aggódsz, inkább vidd el a dokihoz.

2009. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Kb.1 másodperc alatt történt a baj. Alig aludtam v.mit egész éjszaka azt néztem, hogy szuszog e még. Délután rendel a gy.orvosunk.
2009. febr. 10. 10:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Padlóburkolóra esett, vastag frottír kifogóba volt bebugyolálva.
2009. febr. 10. 10:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok, akit lepontoztatok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


a kérdést én tettem fel.

2009. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért pontoztak le, én mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat!
2009. febr. 10. 13:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, mit mondott a doki?
2009. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!