Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba fogantatásakor figyelem...

A baba fogantatásakor figyelembe vettétek hogy milyen csillagjegyben születik? Szerintetek számít?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van e aki tudatosan figyelt erre. Ha igen miért? Összejött e?
2011. febr. 9. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában sem volt.....Egészséges legyen az volt a lényeg. :)
2011. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem figyeltünk erre. Örültünk neki, hogy egyáltalán összejött (alig volt peteérésem). Valamikor január elején hoztuk össze, és szeptember végén született, tehát mérleg lett. Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de tényleg nagyon kiegyensúlyozott lett. :)))

Végül is örülök neki, hogy így alakult, mert pl. egy kossal aztán jól meg lennénk áldva (két dudás egy csárdában esete, én is kos vagyok).

És most, hogy mondod, belegondoltam, hogy a következőnél lehet, hogy szintén erre kellene törekedni, hátha még egy ilyen áldott jó babánk lesz. :)

2011. febr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orultem hogy sikerult.miutan megfogant megneztem milyen csilagjegyben szuletett.mostmar egy eves es illik ra a jellemzes.
2011. febr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kisnita ***** válasza:
100%

Mi nem figyeltünk erre :) Mikor terveztük és dolgoztunk rajta nem jött össze, mikor meg már úgy voltunk vele, hogy majd összejön, nem erőltetjük, fiatalok vagyunk stb, belekezdtünk mindenféle más dologba, lakáseladás, felújítás, stb akkor jött össze :D Tudja mikor kell jönni :)

Össze-vissza számolgatták a terhességemet, mindig el voltam írva, változtattak a szülés időponton nem is egyszer. Végül július 16.-ra voltam kiírva, a párom is rák és úgy tűnt a fiunk is az lesz. De végül csak július 25.-én született meg és így oroszlán lett :) Hát meg is látszik rajta, ő a vezéregyéniség, nehéz kordában tartani a kis oroszlánt :))

2011. febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
minket sem érdekelt
2011. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bennünket érdekelt. Illetve engem. Férjem nyilas. Imádom őt olyannak amilyen, imádom a személyiségét és ragaszkodtam hozzá, hogy nyilas legyen a baba, ráadásul kislányt akartunk mindketten.

A baba megszületett, nyilas lett és kislány. Az már csak hab a tortán, hogy oroszlán az aszcendense ( én oroszlán vagyok ). Szóval én rendelésre kaptam :)

2011. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!