Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezd el a baba hangosan...

Mikor kezd el a baba hangosan kacagni?

Figyelt kérdés

Párszor már csinálta, de ahhoz jól meg kell csiklandoznom...

Mikor fogja magától is csinálni?


2011. nov. 19. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom kb 4,5-5 hósan kacagott valamin, de nagyon ki kellett tennem magamért.Azóta könnyebb megnevettetni és olyankor hangosan kacag.Magától még csak egyszer csinálta anyósomnál, mikor kergette a cicát.Szerintem kell nekik valami érdekes dolog ami kiváltja belőlük a kacagást.Olyan édesek, hogy meg kel őket zabálni:)

10,5 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb 5 hós kora óta kacag hangosan de csak néha ha valami számára nagyon mókásat csinálok és csak nekem, az apjára még nem kacagott hangosan, pedig imádja! Most 9 hós és most vettük észre, hogy már magától kacarászik, nem kell hozzá "erőlködni". Olyan édes volt, múltkor is állt a kanapé mellett és csapkodta a gumicicáját az ágyhoz, ő ezt nagyon mókásnak találta és kacarászott, azt hittem megzabálom:)
2011. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom ezeknél csinálta:

apa félrenyelt és majdnem megfulladt,

anyába beleharapott és mikor feljajdult,

apára rácsapta a szekrényajtót

15 hónapos. Szerintetek szeret minket?:DDD

Egyébként tündéri kislány, és ezek nem mindennapos dolgok, meg természetesen nem csak ezeknél nevet;)

2011. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nagyon aranyosak lehetnek :D

főleg az utolsó válaszoló tetszett nagyon xD

Már nagyon várom, hogy magától hangosan kacarásszon, de ezek szerint még várhatok

2011. nov. 19. 13:18
 5/8 töröklany ***** válasza:
55%
az en kisfiam 3 es fel honapos es magatol kacagha az apjaval beszelünk hozza
2011. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gyerekfüggő. A lányom 4-5 hónapos kora körül kezdett el hangosan nevetni, könnyű volt megnevettetni. Már 5 éves, és rengeteget nevet hangosan, olyan jóízűen tud kacagni, hogy másoknak is jókedve lesz tőle :)

A fiam még csak 8 hónapos, és szokott nevetni, ha nagyon fáradt, és nagyon megcsikizem. :)) Amúgy nagyon jókedélyű baba, rengeteget mosolyog, de hangosan megnevettetni nagyon nehéz.

2011. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nah megvolt az első kacagás is:D
2011. dec. 2. 18:41
 8/8 anonim válasza:
nálunk is most kacagott először a 3. hónap végén:)
2015. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!