Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MAM Night cumi? Mi a vélemény...

MAM Night cumi? Mi a vélemény róla? Mennyire világít a sötétben?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 9. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van. Annyira világít csak, amennyire egy világítós párna.
2011. febr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használjuk éjszaka!Én szeretem ,mert könnyen megtalálom a sötétben a kiságyban,hogy visszaadjam a lányomnak!
2011. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van. Én nagyon szeretem és a kislányom is 7hós de eddig ez vált be nálunk. Éjszaka ha mellettem alszik és kiesik a cumikája, egyből felsír. Én a sötötben meglátom a cumit és be tudom irányítani a szájába gyorsan, így hamar vissza is tud aludni. Ha nappal feltöltödik rendesen, egész éjszaka világít, éppen annyira h látszik a sötétbe.
2011. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem értem. Tegnap vettünk, de bevallom, semennyire nem láttam a sötétben, még akkor sem, amikor a babám szájában volt. :( Nektek milyen színű van?
2011. febr. 10. 08:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ilyen van és jól írta az első, annyira világít mint a világítós párna. Vagyis nem sokáig. Feltöltődik fénnyel, ekkor szépen látszik, de egy idő után elhalványodik, később nem is látszik...

2011. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, ilyen kék is, meg fehér is. Nekünk is világít egész éjjel, vagyis ha felébredek 1 körül, mert kiesett a cumi, akkor is megtalálom...
2011. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2.vagyok!Mielőtt este beteszed neki fel kell tölteni!!!!Tedd a lámpához 10-20 mp-re.
2011. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom! :) S meddig fog tartani? Hajnalban is megtaláljuk majd? :)
2011. febr. 10. 11:35
 9/13 anonim ***** válasza:
mi meglátjuk reggel is,mikor még nem húztuk fel a redőnyt...
2011. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na?Siker???? :)
2011. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!