Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vivamax ultrahangos vagy...

Vivamax ultrahangos vagy Tefal baby párásítója van valakinek?

Figyelt kérdés

Írjátok le légyszi tapasztalataitokat


Tefal baby


[link]


vagy vivamax


[link]


a vivamaxból van 2-3féle hasonló

bár ez utóbbi elég designos de ugye nem ez a fontos

ezekbe kell cserélni valamit?szűrőt?sima csapvízzel lehet használni őket?


2011. febr. 10. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Vízkőgátló kazettát kell a tefalban, a másikban pedig vízlágyítót.

Én inkább a tefalra voksolok (nekünk is olyan van), bár legközelebb sokkal olcsóbbat vennék (sencor shf900), mert az is ezt a funkciót látja el.

Egyiket sem érdemes csapvízzel feltölteni, mert sokkal hamarabb tönkremegy a vízkőtől. Inkább ioncserélt vizet vegyél hozzá.

2011. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Tefal Baby van, nem vagyok oda tőle de mivel ez az első párásítónk nincs összehasonlítási alapom.

Volt hogy mértem a szoba páratartalmát és 4 óra használat után sem változott egy 10 m2-es szoba páratartalma. Ha mellette állok akkor persze lehet érezni a hideg levegőt és volt hogy közvetlen mellé tettem a mérőt, működött, úgy lehetett látni hogy emelkedik a páratartalom.

Egyébként nem hangos, nincs vele semmi probléma.

Amit még nem szeretek benne, hogy az alsó és felső tartály nincs összekapcsolva csak egymásra helyezve és a fogó pedig a felsőn van. Anyu fogta már meg a fülénél, szétesett az egész és kiömlött a víz... (Ami az alsó tartályban maradt használat után)

2011. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

sencort én is néztem, de az nem állíthatós semilyen formában, max ha kiürül akkor kikapcsol ennyi

de azonkívül semmit nem lehet állítani rajta

2011. febr. 10. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Vivamax van, és meg vagyok vele elégedve. Mi sima csapvízzel használjuk, eddig (karácsony előtt vettük) még nem kellett semmit cserélni benne, igazából nem is tudom, hogy kell-e, ezt a férjem tudja. Egyáltalán nem hangos, és rendesen párásít, pedig nem kicsi a szoba, 20m2-es.

Én nyugodtan ajánlom neked.

2011. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
melyik vivamaxod van?
2011. febr. 10. 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van, de van az ettől nagyobb kapacitású is.

Nekünk nagyon bevált, szeretem. A fényjátékot meg a kicsikém kimondottan szereti nézni. Nekünk nagyon pici a gyerekszoba, oda csak aludni járunk, kíválóan párásít ott.

2011. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is vivamax van, nem az amit belinkeltél, hanem a hideg-meleg párásítója.

Nagyon elégedett vagyok vele, halk, van rajta éjjeli funkció, 1-2 perc után eltünik az összes fény róla, így nem zavarja a fiamat az alvásban. Ebben van valami vízlágyító patron, sima csapvízzel használjuk, de még csak a héten vettem, így nem tudom mennyi időnként kell cserélni egyelőre.

2011. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Most néztem csak vissza, tőlem kérdezted, hogy melyik Vivamaxunk van. Pont az van, amit belinkeltél, nagyon jól néz ki, már többen azt hitték, hogy hifi. :)))

De persze nem ez a lényeg, hanem hogy tényleg jól párásít.

2011. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

mi is megvettük :))) ugyan ezt épp akciós volt 14ezer

imádom

2011. febr. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!