Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ultrahangos kullancsriasztó...

Ultrahangos kullancsriasztó babáknak?

Figyelt kérdés

Láttam minap egy kutyán ultrahangos kullancsriasztó és a gazdija nagyon dicsérte. Szerintetek nagyon nagy hülyeség lenne ha a babám nadrágjára csíptetnék ilyet? Azt írja emberek is használhatják.

mi a véleményetek róla, Anyukák?


[link]


2011. máj. 17. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem elgondolkodtatott a dolog... A leiras alapjan szerintem nem lehet rossz...
2011. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség szerintem,felkeltetted az én érdeklődésem is,főleg,hogy pont tegnap döntöttük el Apával,hogy nem adatjuk be a kullancs elleni oltást a fiúnknak!

Kíváncsi vagyok,hogy többi anyukának mi lesz a véleménye!

2011. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utánaolvastam a tapasztalatoknak.Hááááát...Sokan vannak, akik azt állítják, hogy nem hatásos.
2011. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk pont ilyen van, mi úgy vettük, hogy emberre való, aztán amikor megérkezett, akkor láttuk, hogy kutyára. De azért használjuk, fiam nadrágjára szoktam csiptetni, eddig még nem volt benne kullacs. Ez a kullancsokat tartja távol, függetlenül attól, hogy ki hordja, ezért szerintem hatásos kell legyen.

2011. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de jó, akkor csak nem hülyeség amit gondoltam :) csak ezt az elvet nem értem, jó lenne tudni, hogy tényleg távol tartja-e a kullancsokat ez a kütyü, vagyis az ultrahang
2011. máj. 18. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is "állati" jó +nem is drága.
2011. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!