Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használhatjuk a...

Mikortól használhatjuk a rugós hintát? Tényleg csak ha már ül rendesen a babó? A bébikompról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én komp ellenes vagyok, de a sógornőm a hátam mögött vett egyet a kisbabánknak, nem akarom megsérteni, de...na, legfeljebb a sufniban köt ki, de ha nem ártok vele, akkor néha beletenném, a fene se tudja mi legyen...:-/

Most 5,5 hós.

köszönöm


2011. febr. 10. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is komp ellenes vagyok. Apósom a héten bejelentette, hogy vesz egy kompot, de mondtam neki, hogy úgysem teszem bele, ne vegye meg. Inkább akkor egy rugós hintát. Az, hogy mikortól használhatjuk, engem is érdekelne.

Ha már megvan a komp, szerintem néha, ritkán beleteheted. De ha sokat van benne, azzal ártasz neki. Szerintem.

2011. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kompot soha, rengeteg mindenben árt és hátráltatja a mozgásfejlődést. Ha már ölben tudja magát (a hátát) tartani a babád, szerintem a rugós hintába nyugodtan beleteheted.
2011. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm! :-)

Akkor nem egyedül vagyok ezzel a komp-ellenességgel...

2011. febr. 11. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!