Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mennyi idős koráig...

Anyukák! Mennyi idős koráig teszitek bele enni az etetőszékbe a babátokat? Mikortól eszik már az asztalnál?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 2 éves lesz nemsokára és ő még beleül a székébe,szeret benne lenni evéskor,ügyesen eszik önállóan,etetnem már nem kell.Ritkán van rá példa,hogy a nagy asztalnál akar enni és oda is szoktam ültetni a bátyja mellé,de csak ha igényli,különben az etetőszék is oda van húzva az asztalhoz,tehát nincs elkülönitve,amikor eszünk.Szerintetek nem ciki,hogy lassan 2 évesen még etetőszékezünk?Meddig "kell" használni?
2011. febr. 10. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én 19 hónaposom is etetőszékben eszik.
2011. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Neki is meg gondolom nektek is így kényelmes. Az én kisfiam 19 hós korában már alig akart megülni egyébként benne pedig jó kis széke van az óta az asztalnál rendes széken ülve eszik igaz alig éri fel de ő így szeretni. Nekem is jó mert nem kell emelgetni a székébe (29 hetes terhes vagyok) viszont a hátránya hogy néha kaja közben megszökik. :)

2011. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 22 hós kislányom sem akar mostanában beleülni az etetőszékébe! Pedig olyan szépet és praktikusat vettünk neki, sajnálnám, ha csak eddig használta volna! Egyébként a mi etetőszékünknek jó nagy tálcája van, kényelmesen tud enni rajta, mégis sokszor az asztalhoz akar ülni mostanában, pedig alig éri fel! :-)) Mindent úgy akar csinálni, mint mi. Először mérges voltam, de ha látom, hogy szépen eszik az asztalnál, akkor hagyom. Tehát mi néha az asztalnál, néha az etetőszékben eszünk. Szerintem nem ciki ilyen idős korban etetőszékben enni egy ilyen kisgyermeknek. Olyan pedig nincs, hogy meddig "kell", szerintem addig, amíg a gyerek igényli.
2011. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másfél évesen asztalhoz ült,mert kimászott az etetőszékből amiben egyébként imádott lenni. Sokat üldögélt és játszott is benne,magasan volt,nézte ahogy teszek-veszek körülötte. Elég magas és erős,így már felérte az asztalt,nem volt gond. Közel toltam,egy előke rá és evett velünk:)
2011. febr. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah és egyáltalán nem ciki,én még sajnáltam is,hogy már nem marad meg benne:)
2011. febr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!