Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hét hónapos baba milyen...

Egy hét hónapos baba milyen játékkal tud játszani? Ajánlanátok valamit, ami nem könyv, rágóka, plüss és csörgő.

Figyelt kérdés
Milyen készségfejlesztő játékok vannak pl ilyen korra kitalálva?
2011. febr. 10. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyon szereti a Fisher Price Tanuló kutyust.Ez az egyetlen drága játéka,de nem bántam meg,hogy megvettem.
2011. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon szeret a mancsával gyömöszölni mindent. szerintem babzsák figurának örülne, vagy olyan textil lapnap, amin különböző tapintású darabok vannak.
2011. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a francba elszállt a netem, na mégegyszer begépelem.

nekem a fiam karácsonykor volt 7 hónapos, ami sláger volt, és azóta is szereti:


-zongora állatokkal

ehhez hasonló:

[link]


- dömper építőkockákkal:

[link]

ez is csak hasonló, de kiborítja a kockákat, majd felfordítja és pörgeti a kerekét


-tescos formabedobó, a nagy lyukon kiszedi beteszi a formákat, nagyon sokáig el van vele, ez nem műanyag hanem fa.


- járássegítőn a játékok, mi chiccosat kaptunk kölcsön, de a barátnőmnek tescos van, és azon jobbak a játékok, ha kellett volna vennem, olyat vettem volna.


-fp hernyócska, százlábú ezt is nagyon szereti

[link]


-ja, és a zhuzhu meg a baba


most ennyi jutott eszembe

2011. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ebből fogok tudni mazsolázni:)
2011. febr. 10. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a tanulókutyus mellett még a Sütifaló jött be nagyon a lányomnak. Nyilván még nem "rendeltetésszerűen" használja,de minden nap játszik vele.
2011. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is a Sütifaló bödön :-)

Egyelőre felülről szedi ki a formákat,én meg visszarakom ;-)...hosszú ideig elvan vele,illetve a FP golyópálya (most kezd állni a kisfiam) (7,5 hónapos)

2011. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2011. febr. 11. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!