Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam ehet káposztás...

1 éves kisfiam ehet káposztás tésztát? Esetleg savanyu káposztát meg ilyenek? Még ezeket nem adtam neki. kiprobálhatom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehet. Én már régen adtam neki ennyi idősen.
2011. febr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ehet.


savanyu kaposztat ugy kopte ram mint a csuda.mondjuk lehet a te gyereked szereti.

2011. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém szereti a savanyú káposztát, viszont káposztás tésztát még én sem adtam, de csak mert nem is csináltam már rég...Még szopik, aztán a k betűsökről leszoktunk! :)


De amúgy ehet!Nekem a csemege ubit is szereti :)

2011. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a gyerekorvos mondta, hogy készítsem el neki a savanyúkáposztát úgy, mintha főzeléket csinálnék, habarjam be amivel szoktam (joghurttal csináltam még akkor, most rizstejjel), tegyek bele egy kis húst. Hát mit ne mondjak! Akkora adagot bevágott a gyerek, hogy csak lestem! Ráadásul nem fájt tőle a hasa, pedig aggódtam, mert pl. a borsótól még héj nélkül is fáj mindig a hasa (15 hónapos).

Úgy is szerette, hogy töltött káposztából kivettem az apró káposztából, elkevertem főtt csirkemellel (de én nem nagyon adok neki disznóhúst), kockasajttal. Ez még az apjának is ízlett. :-)

Káposztás tésztát én még nem adtam neki, de mi nem szeretjük, úgyhogy eddig eszembe sem jutott.

2011. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!