Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kipróbálhatom neki a jó éjt...

Kipróbálhatom neki a jó éjt tápszert, ami ugyebár nem HA-s?

Figyelt kérdés

Kisfiam HA-s tápszert eszik, 7 hónapos. Átváltottunk a Beba HA 2-re, de kb. három hete már kétszer eszik éjszaka is, pedig azelőtt az 1-essel átaludta az éjszakát, vagy rosszabb esetben egyszer evett hajnalban. Ráadásul még egy kis sinlaccal is sűrítem neki, így nem értem az éhségét. Már éjfélkor majd éhen pusztul. Pedig fürdés előtt egy órával még kap főzeléket, vagy tejpépet, már jobban nem tudom megtömni :-)

Gondoltam kipróbálom a jó éjt tápszerek közül valamelyiket, feltételezem hogy arra találták ki, hogy jól lakjon vele a gyerek éjszakára. Már teljesen kivagyok, mert mire eljutunk oda, hogy eszik, addig kb. ötször biztos felkelek hozzá, mert először próbálom visszaaltatni, hátha.

Sajnos pollenallergiás van a családunkban, ezért a dillema, bár az orvosunk már korábban azt mondta, hogy próbáljuk ki a sima tápszert, aztán meggondolta magát, ez jellemző mondjuk rá, szóval teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek? Egyáltalán mire kellene figyelnem, ha adok neki, és mondjuk nem bírja a szervezete? Vagy ez majd később derül csak ki? Akkor inkább fölkelek hozzá százszor...


2011. okt. 6. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi kipróbáltuk (én vagyok a pollenallergiás), semmi gondja nem volt vele, simán aludt egész éjjel. Szerintem megpróbálhatod nyugodtan. (az én kisfiam is kb. ennyi idős koráig evett HA-s dolgokat)
2011. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Evett már tejpépet? Ha igen, akkor mehet a nem Ha-s, mert a tejpépek sem azok.

Egyébként dettó így vagyunk mi is a 6 és fél hónapos fiammal, az egyessel végigaludta az éjszakát, a kettessel ébred.

2011. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!