Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a kisbabám, és...

4 hónapos a kisbabám, és megint nem akar napközben aludni. Lehet a fogzástól? A dologélt kipróbálhatom?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapos korától gyömöszöli az öklét a szájába, és szinte ömlik a nyála, de az utóbbi egy hónapban cumival teljesen könnyedén el lehetett altatni napközben. Most meg már se a ringatás, se a cumi nem működik. Az ínye duzzadt ugyan, de nem tudom biztosan, hogy ettől nyűgösebb a szokásosnál. Ennek ellenére a dologélt kipróbálhatom? Valahogyan segíteni szeretnék rajta..
2011. ápr. 1. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább homeopátia: chamomilla vulgaris 15 ch
2011. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, akárcsak én írtam volna, de szó szerint. Még a friss levegőn se hajlandó aludni. a DOLOGÉLT KIPRÓBÁLHATOD,veszítenivalód nincs, úgyis gyógynövényes. Mi a chamomillát is próbáltuk, de mára az is hatástalan:(:(
2011. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Dologélt nyugodtan kipróbálhatod, naponta többször is kenheted.
2011. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!