Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tortent eddig nagyon...

Mi tortent eddig nagyon nyugodt,8 hetes babammal? Sehogy sem jo neki?

Figyelt kérdés

3 napja kezdodott,eddig nagyon nyugis baba volt,most meg sehogy sem jo neki.meg van etetve,itatva,tiszta pelus,bufiztetve is,nem a hasa faj,ha olben van akkor is sirdogal/visit,ha leteszem akkor is,ha csend van korulotte ugy is,ha jatszok vele akkor is,ha a hintajaba teszem,jatszoszonyegre,kisagyaba ugy sincs el se apanal,se nalam. Semmin nem valtoztattunk. Mitol lehet? Van hogy elkezd visitani,aztan fel perc mulva mosolyog es utana folytatja a sirast. Otletek? Az ejszakakat ugyanugy vegig alussza.

Elore is koszi


2011. febr. 11. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Boldog lehetsz, hogy az éjszakát végig alussza..

Az én kisfiam 3 hétig nagyon aranyos volt. Megtalálta a módját, hogy kifejezze magát sírás nélkül is. Például cuppogott, ha éhes volt.

Aztán kegyetlen idők következtek. Sírt ha kell ha nem és nem a hasa fájt. Ekkor nagyon sok cikket olvastam a babákról, köztük a kólikáról (nem hasfájás) és a kicsik megmagyarázhatatlan sírásáról.

A lényeg az, hogy ezt kinövik a babák. Lehet az ok bizonytalanság, félénkség, most jön rá, hogy külön van tőled...Ez mind mind érzelmi terhelés.

Te csak légy mellette, szeresd úgy, ahogy eddig és figyelj oda rá. Meglátod, majd meghálálja...

Kitartást!

2011. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jázmin anyucija ***** válasza:
Mintha csak az én 9 hetes fiamról írnál! Két hete, teljesen átalussza az éjszakákat, napközben is alszik rendesen, eddig nagyon nyugodt baba volt, a hangját sem lehetett hallani, de most három napig sokat nyűgösködött. Kézben is sírdogált, nem tetszett neki semmi. Tegnapra elmúlt. Nagy duzzanat volt a vállán a bcg oltásnál, az kifakadt, így megszünt a nyűgösség. Valószínüleg az volt a baj. De egyébként a fogcsíra is zavarhatja, lehet beindult a folyamat. Fiamnak sokat folyik a nyála, hőemelkedése is van néha, és folyik a nyála. Lehet hasonló okok vannak a te babádnál is.
2011. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ekkor kezdődött a fogzás:(Bár őhozzá 4-5x kellett felkelni,ha ennyire nyűgös volt.Előtte nagyokat aludt,általában egyszer kelt fel szopizni.
2011. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 13hetesek vagyok de nállunk is ez ment 10 napig tegnapra elmult magától. Fogalmam sincs mitől lehetett. Ő éjszaka is kel szopizni nappal pedig nem is aludt. Azt hittem megőrülök sírva hívtam anyut hogy nembírom de túl vagxunk ezen is....

Kitartás

2011. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!