Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak a kislanyommal?...

Mit csinaljak a kislanyommal? Egesz nap csak dunnyog durcazik meg mergelodik, mert nem tud felulni.

Figyelt kérdés
mindenben meg kapaszkodik es erolkodik hogy feluljon . de neki meg nem szabad meg tul korai.ha betesszuk a kocsi ulokejebe az se tetszik neki mert ojan hatra dulos nem teljesen ulos meg es meg akkor is o egyenesen akar ulni . 4 honapos es 1 hetes kis csajszi.
2009. febr. 10. 21:41
 1/7 A kérdező kommentje:
kislanyommal ...igy akartam csak kapkodtam.
2009. febr. 10. 21:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! az én fiam pont 4 hónapos, de ő is ezt csinálja!

megfigyeltem, hogy főleg akkor, ha büfi vagy puki kínozza. mert ülve mindkettő könnyebben kijön, na meg a hasizomgyakorlat is segít benne. és imád körülnézni így és hisztizik, mert úgy akar maradni...

nekem legjobban a pihenőszék vált be a lakásban! abból egész jól tud nézelődni. séta közben pedig szunyál, ott szerencsére nincs baj.

engem is érdekelnének más tanácsok :)

2009. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit hagyd rá hadd mérgelődjön,majd rájön hogy senki sem nyújt neki segéd kezet és majd megunja.Nem lehet hogy sokat volt kézben?mert annak vannak ilyen hatásai,és igazad van, túl korai ültetni még a gerince nem bírja a terhelést.Eljutott abba a korszakába hogy nemszeret feküdni hisz akkor nem lát a nagyvilágba.Szerintem hagyd hogy ügyeskedjen de ne segíts neki még ha ez gonoszul is hangzik,de abbol a későbbiekben sem származhat baj ha csak annyit csinál amire ő magától képes.
2009. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de sajnos szinte egesz nap olben van .mert maskepp sirukal es konyorog hogy vegyuk fel.es persze megsajnaljuk es mar megint utazik az olunkben.
2009. febr. 10. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:
A 22.07-es vagyok,ez a legrosszabb amit tehetsz mert így biztosan nem fogod tudni leszokatni arról hogy hisztizzen mert tudja hogy úgy is ő győz.Én is benne voltam ebben a cipőben nagyon sajnáltam a fiam mikor sírt de 3hét múlva minden hiszti megszünt mert rá jött hogy nem az ő akarata teljesült.Nekem is rossz volt ez az időszak de nagy megkönnyebbülés mikor vége lett.Ha továbbra is egyből felveszitek akkor semmi sem fog megválltozni.
2009. febr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom.hat mi probalunk nem mindig ugrani a hisztire csak nem mindig sikerul eszre vennie hogy most nem az van amit o akar.egyszoval szinte sosem.
2009. febr. 12. 10:17
 7/7 A kérdező kommentje:
hat nem baj egy kicsi lanykank van csak nagyon nem tetszik hogy egesz nap csak hiszti hiszti hiszti. mar az idegeimet rongalja.
2009. febr. 12. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!