Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy keveset eszi,...

Normális, hogy keveset eszi, mégis napi 3-4* van széklete?

Figyelt kérdés
16 hós.Tényleg keveset eszik.Kb. a felét-negyedét annak ,amit a védőnő szerint kellene.
2011. febr. 11. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ja a védőnők...olyan okosak. ha van kakája, és nappal tudja végezni a kis teendőit, van energiája, akkor valószínűleg eszik annyit, amennyit kell neki. az én lányom sem eszik, evett mindig egyformán. vannak ilyen és olyan periódusai, mégis eddig rendesen fejlődött (2 éves múlt).
2011. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy kevés a súlya is...Kb. 1,5 kilóval kevesebb, mint amit minimum produkálnia kellene.
2011. febr. 11. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Az en lanyom is mindig a "sulya alatt" volt, nem tudunk mi tenni, ilyen alkat. Nem lehet eloirni, hogy kinek mennyit kellene enni. Nekem ezt mondta a vedonom, es megnyugtatott, mert aggodtam a lanyom vekonysaga miatt. Most mar 6 eves, okos, ugyes, es sovany. :-(

De ennek ellenere iskolaerett minden szempontbol. :-)

Szoval ne paraztasd magad emiatt. Egyen annyit, amennyit bir. Probalj valtozatos kajakat adni neki,hogy kello vitamin jusson be, folyadekbevitel is nagyon fontos. Tolcserrel nem tudsz ugysem tobbet belediktalni. Ja, a nasizast - ha nasizik - kellene redukalni a minimumra.

2011. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem gond hogy kevesebbett eszik, az a gond hogy napi 3-4 szeklet van. Szerintem ez nem normalis, en megkerdeznem vedonot.
2011. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!