Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki 3honapos kutyámnak...

Yorki 3honapos kutyámnak tegnap ota hasmenése van. Aznap este mikor elkezdodott 2szer adtam neki aszpikos csirkét vacsira. Mást nem evett. Azota folyos neki a széklete, amugy eszik, de keveset, meg kedve is van játszani is. Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Enni jó minőségű, prémium kutyatápot. Én az Acanát vagy Orijent ajánlom. www.acana.hu www.orijen.hu ezeken az oldalakon tudsz nézelődni. Oltásai megvannak? Ha nem múlik el, illetve komolyodik a hasmenés, ajánlatos lenne felkeresni egy állatorvos.
2009. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Tápot! Az megfogja. Az én yorkim sem bírja a csirke húst.
2009. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvan az első 4 oltása? Egy kölyöknél sok baj tünete lehet a hasmenés, ha száraztáppal is így marad, akkor rohanás a dokihoz.
2009. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Birja a csirkehust,megeszi a száraztápot is,de azt nehezen,igy ossszekeverem neki mindig konzervel.oltásai megvannak.
2009. jún. 1. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is inkább a száraz tápra szavazok, de ha mindenképp konzervet akarsz neki adni akkor jó minőségűt adj (ne aszpikosat, meg pedigrét és társait, mert azokban 4% hús van)A kutya hús evő állat, nem jó ha olyan táppal eteted amiben a fehérje nagy része növényi eredetű, tehát gabona, az a csirkének elmegy, de a kutyának nem való. 4 Yorki kutyusom van, legtöbbször jó minőségű száraz tápot kapnak enni (Eukanuba Yorki táp) vagy 75% hús tartalmú konzervet, vagy ritkábban főtt csirke apró húst párolt rizzsel. Szerintem az állatorvos véleményét kérd ki, mivel etesd, hányszor stb. Nekem is az orvos adott tanácsot, mert sajnos az első kutyámat elég helytelenül etettem. :(

2009. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az én kutyámnak is volt már ilyene,száraztápot adj neki,az tuti biztosra megfogja a hasát!Vagy vegyél étcsoki port,esetleg étcsokis tortabevonót(kb.160 ft),és azzal etesd meg!Fél óránként 1 kockát!Az utira beválik!
2009. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hiába eszi meg neheze,akkor szemenként,mint a jutalomfalatot,úgy add neki a záraztápot!Az én kutyum is csak így eszi meg!Ne keverd össze a szárazat semmivel!
2009. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 11.27-nek: csoki, pláne az ÉTcsoki a kutyának ÉLETVSZÉLYES lehet, ilyen hülye tanácsokat ne adj, légyszi.

Ráadásul kistermetű kutyáról van szó, nála már kis mennyiség is veszélyes!

Én is a száraztápot javaslom amúgy, esetleg főtt husit rizzsel, az fogja a hasát!

Üdv.

2009. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

12.21-es vagyok:

Íme:

[link]

Lássátok, hogy nem kötözködésből írtam, nem voltam rest utánakeresni.

Üdv.

2009. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2009. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!