Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom csöpögés mentes...

B.Georgina kérdése:

A kislányom csöpögés mentes üvegének a szelepjét hogyan tisztítsam!? Vagy ezek egyszer használatosak?

Figyelt kérdés
Mert én súrolom kefével meg szivaccsal plusz mosogatószer, de a tea másnapra megbüdösödik benne.
2011. febr. 11. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
En minden este szetszedem az Avent csoroset, nem hagyom benne a teat. Nekem soha nem budosodott igy be. Igy is egy ido utan elszinezodik, foleg a szuk resze. Akkor ujat veszek. Most a DM-ben talaltam egy tisztitopalcikat a csoros reszenek, de meg nem probaltam.
2011. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Avent csőrös volt és utáltam. Nem lehetett rendesen kipucolni a csőrét belülről. Havonta újat kellett rátennem. Aztán vettem egy másik üveget és minden megoldódott: [link]

Ennek sokkal szélesebb a csőre, bele lehet nyúlni a szivaccsal rendesen.

2011. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekünk is a mam van, és azzal nincsen ilyen gond, könnyű tisztítani! érdemed megvenni szerintem!
2011. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!