Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítsam meg lányom...

Hogyan tisztítsam meg lányom velúr cipőjét?

Figyelt kérdés
Falcon velúr cipőről van szó,tájékoztatójába az van írva, hogy csak puha kefével szabad, de ettől még ugyanolyan koszos maradt.
2011. júl. 1. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a cipőjét és a szandáljéát s simán kimostam a mosoógépben, semmi bajuk nem lett.

A cipőt már többször.

2011. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze.Lehet mosni és utána egy finom dörzspapírral ill. csiszoló vászonnal egy kicsit feldörzsölni.
2011. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mosógépbe TILOS! bőr cipőt tenni! Elvileg viz sem érheti a velúrt,csak szárazon velúrkefével lekefélni. Velúrtisztitó sprayt használhatsz.
2011. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért mi baja lesz, mx tiszta.

első voltam


nyugodtan mosd ki, semmilyen spray nem tísztítja ki, csak megveszed felslegesen

2011. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi Mindegyőtöknek!

Közben spray-t is találtam itthon, de attól se lett tiszta.Azt hiszem tényleg muszáj lesz, hogy víz érje.Csak nehogy foltosan száradjon meg :S

2011. júl. 1. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem tanácsolom, hogy betedd a mosógépbe. Én sajnos a minap kimostam, de mentségemre legyen mondva, nem volt szándékos. 16 hónapos kislányomnak furcsa szokásai vannak, az egyik az, hogy örökké segíteni akar és mindent ki be rámol a mosógépbe. Mielőtt berakom a szennyest, mindig megnézem a dobot, hogy nem rakott e be valamit. Most is benéztem, elindítottam, és teregetésnél bukkant elő mindkét ASSO sötétbordó velúr zárt cipője. Azt hittem sírvafakadok. 8000 Ft volt és alig használta, egész őszig jó lett volna. Látszólag semi baja nem lett, aztán bejött az esős idő, fel akartam adni rá, de nem fért bele a lába. Úgy összement széltében, hogy ki lehet dobni:( És most nincs hűvös időre cipője.

Inkább maradjon koszos, de ne mosd ki!!!!

Ja, 40 fokon mostam a babaruhákkal együtt:(

2011. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*nehogy betedd
2011. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi, jó volt ahogy először fogalmaztam, kissé kapkodok:)
2011. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Semmi gond, köszönöm lányok:)

Mosógépbe nem teszem, de nedves puha ruhával áttörlöm.világos rózsaszín a cipő, így tényleg nagyon gáz ha koszos,valamit muszáj kezdenem vele.De egy biztos, velúrt többet nem veszek:)

2011. júl. 1. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha viz éri foltos lesz,megkeményedik,összemegy.
2011. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!