Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát ajánlotok?

Milyen pelenkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Első kisbabás vagyok. Kisfiút várok.

Hamarosan szülök és a kórházba már a saját pelenkánkat adják a babámra. Milyen újszülöttnek való pelust ajánlotok? Mekkora a legkisebb kiszerelés az újszülött pelenkának? Vegyek nem újszülöttnek valót is?

Mire figyeljek pelenka vásárlásnál?

Köszönöm tanácsaitokat előre is!


2009. febr. 11. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 7 hete szültem kisfiút, Liberot ajánlom, nekem a kórházban is azt adtak, 3-6 kg van.
2009. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem a huggies vált be, most 3 hetesek vagyunk és még az újszülöttnek való pelust hordjuk.( 2-5 kg és 26 db van benne, 1000.-ft) Szerintem egy ilyen csomaggal vigyél a korházba, mert annak elégnek kell lennie. Sokat ne tárazz be, mert ha nem válik be csak kidobott pénz.

Amúgy megéri megvárni h mekkora babód születik, mert lehet egyből jöhet a 2-es méret, ami 3-6 kg ig van.

A párod is megtudja venni azt a típust amit választottál, ha bevált, ha nem akkor meg másikat. mondjuk a liberot.( az sem rossz)

Remélem segítettem.....

Boldog babavárást

2009. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Huggiest használok, mióta a kórházból haza jöttünk. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Van direkt újszülötteknek való. 2-5 kg-ig ajánlják, 28 db a kis kiszerelésű (nem tudom mekkora lesz a babád, az enyém 2950g-mal született, elég sokáig ezt tudtuk használni).Ennek már az újszülött pelenkában is van hátul gumírozása, így nem folyik ki belőle a híg kaki. Fantasztikus nedvszívása van. Volt, hogy kényszerűségből lemeóztuk, mennyit bír (nem találtunk pelenkázó helyiséget), így de.9-től, du 6-ig volt a babámon és nem volt sehol nedves a ruhája. Az, hogy melyik fajta pelus lesz nektek jó, azt igazán neked kell majd kitapasztalni szerintem.
2009. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Libero és a Huggies.A Pampersnek nem gumis a dereka,minden kifolyik belőle.
2009. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
huggies
2009. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pampers
2009. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt úgyis ki fogod tapasztalni, hogy melyik márkát szereted a legjobban. Viszont ne vásárolj be sokat egy méretből! Az én babámra az 1-es méret úgy 1 hétig volt jó. A 2-es méret 1 hónapig. Most 2 hónapos a babám, és épp most növi ki a 3-as méretet, már kell a 4-es méret.

Pedig a 3-as méret 8 kg-ig van, a babám 6 kg, mégse jó rá.

A nyakamon maradt egy halom 2-es és 3-as pelus.

2009. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én is a Huggies-ra szavazok. Kipróbáltam már a Liberot, Pamperst (Sleep&Play, Active baby), Lidl-est, de a Huggies viszi a pálmát. A hát rész és a pántok gumírozása nagyon jól jön, ha nem akarsz átázás miatt állandóan ruhát cserélni és a micimackós minta már csak hab a tortán. Nagyon édesek!!!

Nálunk az 1-es méret (2-5 kg) igenis sokáig jó volt és 3250 grammal született a lányom, tehát nem volt újszülött, sem kissúlyú. Így legalább nem kellett a hónaljáig felhúzni, mint a 2-es méretet (azt kaptuk az egyik látogatótól).

Zita

2009. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12:39-es válaszoló!

Valami nem stimmel a pelenkázással, ha egy két hónapos baba a hármas méretet növi ki. Az én lányom most 9,5 hónapos és nemrég kezdtük hordani a 4-est.

Szerintem próbálj ki valami más márkát.

Zita

2009. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2009. febr. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!