Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? Miért csinálja...

Mit tehetnék? Miért csinálja ezt? 1 éves lesz

Figyelt kérdés
3-4 napja éjszaka sokszor ébred és reggel 6 kor már fent van!2 hete kb. szokott át az egyszeri alvásra!de ilyenkor ha 6kor kel, fél 9re már nagyon nyűgös és ilyenkor lerakom aludni de vagy nem alszik el vagy nagyon nehezen!nap közben sokat megyünk játszunk!mégsem alszik jobban éjjel!
2011. febr. 12. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok kicsit értetlen, de nem igazán értem. Ha reggel 9-kor lerakod, mert nyűgös, akkor estig már nem is alszik újból? Mert ha igen, akkor ez nem napi 1 alvás, hanem már kettő.

Valószínű még nem elég neki a napi 1 alvás, inkább aludjon kétszer, de legyen kiegyensúlyozott.

2011. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, nálunk nem egyik napról a másikra ment az egyszeri alvásra átszokás, figyeltem mindig, hogy mikor bírja eggyel, és mikor kell kettő, ha igénylete a kettőt, akkor kétszer aludt, kb 3 hónapba telt a teljes átállás. ő is ilyen korán kelő volt.

az éjszakai ébredéseket én nem írnám ennek a számlájára, inkább fogra gynakodnék, nem jön neki éppen?

2011. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem rég néztem neki és most láttam hogy kibujt egy!már az ujjammal is érzem!lehet "ez"volt a ludas?
2011. febr. 12. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. igen, ez lehetett. írtam is, hogy én fogra gyanakodnék. :)
2011. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!