Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a GIRAFFE CLUB...

Vélemények a GIRAFFE CLUB SH-269A típusú babakocsiról? Olyan babakocsit keresek, mely teljesen lefektethető. Vagy milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Nekünk az első ilyen volt és csak 6 hóapos koráig volt jó. Több hibája is van: zörög a kereke, ha szembe van veled a baba nagyon nehezen irányítható, az 5 pontos öv pedig nagyon gagyi, már 6 hónaposan szét tudta szedni, tehát nem lehet rendesen bekötni. Most már egy sport babakocsink van és azt szeretem, bár az sem tökéletes.
2011. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen más a véleményem, nekünk ilyen volt, és maximálisan meg voltam elégedve vele, soha semmilyen problémánk nem volt. Egy kézzel lehetett vele kanyarodni, minden terepre jó volt, hatalmas az alsó tárolója, jól bírta a strapát, jól téliesíthető, és még sorolhatnám. Tény, hogy nehezen kormányozható, amikor megfordítod a tolókart, de ez minden kocsinál így van, mert a bolygókerék hátra kerül. Ami talán hátrány lehet, hogy összecsukva is elég nagy. Viszont az ára is szuper, ahhoz képest, hogy milyen jó, szerintem. Ha van kérdésed, én szívesen válaszolok.
2011. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, meg vagyok vele elégedve. Fiam születése óta használjuk, most 17 hónapos, és nem is tervezek külön sportkocsit venni, ez annak is jó. Kényelmes, könnyen tolható, viszont elég nehéz, és összecsukva elég nagy. Volt hozzá hordozó is, az is kényelmes volt a babának.
2011. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!