Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szakácskönyvből főztök...

Milyen szakácskönyvből főztök a babátoknak?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást, kíváncsi vagyok, kinek mi vált be. Van pár könyvem, de nem tudom, melyik a jó, mert kicsit ellentmondanak egymásnak, hogy mikor mit kaphat a baba.
2009. febr. 11. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két féle táblázatom is van, hogy mikor mit kaphat a baba, azokat vetem össze és úgy próbálom az új ízeket bevezetni. Az egyik táblázat a gyerekegészségügyi kiskönyv közepén van, szerintem aszerint készítheted az ételeket. Én is olvastam olyan receptet 6 hónapos kortól, hogy mézzel készül, pedig az tilos. Azért fontos betartani az alapvető dolgokat szerintem.

Jó főzőcskézést!

2009. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

+ 1 kérdés: üveges bébikaja vagy főzés? Esetleg kombinálva a kettő?

2009. febr. 11. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Innen le lehet tölteni egy babaszakácskönyvet, én ezt használom.

2009. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kismama babakonyhája című könyv nagyon klassz, mondom hogy egy csomót megnéztem már. Ez a Kismama újságban megjelent receptekből válogatás. Én a fiamnak hiába pároltam,főztem nem kellett neki, viszont az üvegeset megette. Egy idő után már nem pocsékoltam sem a kaját sem az időmet és vettem az üveges bébiételt. Ellenőrzött minőség úgyhogy ez is jó.
2009. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bártfai Laci bácsi írta babaszakácskönyv 6 hónapos kortól. Az árát sajnos nem tudom mert ajándékba kaptam. Nagyon jó, már a kezdetektől minden benne van, receptek magyarázatok, javaslatok stb.
2009. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!