Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jelennek meg az anyajegy...

Mikor jelennek meg az anyajegyek a babakon?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 honapos,es ugy 1 honapja vettunk eszre a bal keze fejen egy kis halvany barna pottyot,ami azota egyre erosodik(marmint a szine).Felek,hogy olyan csunya nagy szoros anyajegy lesz belole :(.Ti talalkoztatok ilyennel?A heten megyunk vedooltasra,ott mindenkepp rakerdezek,csak mar nagyon nyugtalanit :(
2011. febr. 13. 14:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Teny,hogy rajtam rengeteg van,foleg a karjaimon,es a combomon is van jo par.
2011. febr. 13. 14:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én is filóztam már, hogy mikor fognak megjelenni. Jelenleg 2,5 évesek a fiaim és egyetlen anyajegy sincsen rajtuk. Mondjuk rajtam is kb. 4-5 db van összesen és a férjemen is max 10 pici pötty van.
2011. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt most találtam, úgy néz ki még ráérünk:


"Anyajegye mindenkinek van, kinek több, kinek kevesebb, kinek nagyon sok. Az anyajegyek ritkán veleszületettek, jellemzően iskolás korban kezdenek megjelenni, s fiatal felnőttkorig bezárólag az új anyajegyek megjelenése természetes folyamat."

2011. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én fiam egy elég nagy méretű anyajeggyel született a vállán van és szabálytalan...
2011. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kislányomnak a bal "szárnyán" jött elő 3 hónapos korában (már ha értitek:) konkrét, szabályos anyajegy. Cuki, le is fotóztuk. A bal cicije felett viszont egy halványabb folt jelent meg, azt mondta a védőnéni, hogy kávéfolt, nem lesz vele gond. Biztosan nálatok sem lesz baj.

Ha ne adj Isten nagyobbra nőne, és zavarja majd a gyermekedet, le tudja szedetni. Ha zavarja! De lehet, hogy az lesz a szexepilje:)

Nyugi!

2011. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a fiam 2 anyajeggyel született,utána a kulcscsontjánál lett egy kávéfolt.több nem jött ki rajta.
2011. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manu19 válasza:
az én lányomnak 6 hónaposan jött ki egy pici halvány barna pötty az arcán (ugyan ott ahol nekem is van ) és most 8 hónapos és egy ujjabb is látható rajta a mi védönőnk azt mondta h ez normális és nem kell miatta aggódnunk
2014. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!