Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jelennek meg a babákon...

Mikor jelennek meg a babákon anyajegyek, szeplők?

Figyelt kérdés
A férjemnek nagyon szép bőre van, nekem viszont szeplős és anyajegyes. Mikor derül ki, hogy a kisfiunk kinek a bőrét örökölte, hogy ő szeplős lesz-e, vagy nem?
2008. nov. 5. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak 1 évesen már volt szemölcse 2 is.Most 6 éves,több szemölcse van,karján hátán,fejbőrén,és kb 2 éves kora óta szeplős is az orra.Szerintem aranyos.Ha a kicsi világos hajú,vagy vöröses is esetleg ,és a bőre is világos,akkor hajlamos lesz rá.Az enyémnek kicsit vörös a haja is.
2008. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomon 3 hósan kijött egy szemölcs az arcán pedig elég sötét bőrt örökölt az apjától akin nincs egy szemölcs se.Kicsit sajnálom mert az én arcom is tele van szemölcsökkel és reméltem , hogy neki nem lesz.

Úgy olvastam , hogy az anyajegyek késöbb jelentkeznek az évek során és nem rögtön a születéskor.

2008. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. nov. 5. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
az én lányomnak születése ota van szemőlcse...a szemőldők felett ahol anyukámnak nekem most meg neki is van...
2008. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azaz igazság, hogy amikor megszülettem anyukám örült, hogy nincs rajtam anyajegy se szeplő...most 15 vagyok és az anyajegyek és szeplők száma a korommal a mai napig egyre nő...
2009. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!