Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős kortól javasolt...

Milyen idős kortól javasolt átköltözni, külön szobában altatni a babát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez most zajlik,8 hónapos a babom!Van mikor hangosabban van amikor egy két szoból elalszik! 2 hete kezdtük! Eddig jol megy! Sok sikert!
2009. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel megoszlanak a véleményem.Én azt mondom,h amikor már elérkezettnek látod az idejét,akkor tedd meg.Nálunk ez 4,5 hónaposan jött el.Mondjuk én már költöztettem volna korábban is,csak nem volt a szobája még.
2009. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

én jövő karira tervezem, akkor lesz 1,5 éves.

addig bizti, ami bizti alapon, marad nálunk:))

2009. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

én első perctől akartam de meggondoltam magam mikor kibújt, :-) mert olyan jó volt látni hallani aszuszogását, de 6 hósak voltunk 2 hete és már külön van és semmi gond ,sőt azt mondom jobb!!! bár addig se volt sok gond vele.


jó babázást!

2009. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kisfiam 4 hónapos. Még most is fel szokott kelni éjjel szopizni. Mi költöznénk ki a szobából. Eddig az volt a hálónk, de most gyerekszoba lesz, mi pedig a nappaliba kényszerülünk. / 2 szobás panel:o( / Én is szeretem hallgatni ahogy szuszog, de a férjem már szeretne átköltözni hisz így nincs magánéletünk. Csak attól félek hogy a másik szobából nem fogom meghallani ha felébred, mert nem szokott sírni, csak szopja intenzíven az ujját és cuppog.
2009. febr. 12. 08:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 5 hónapos, az első naptól kezdve külön szobában alszik. Persze, ha nem tudtuk volna megoldani, akkor velünk aludt volna, de én nem akartam magunkhoz szoktatni, mert később nehezebb, és a kicsinek is rosszabb, mert megszokja, hogy mellettetek van.

A szobájában szopiztassad mindenféleképpen, biztos nehéz lesz, de sikerülni fog!


Sok szerencsét!

2009. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha attól tartasz hogy nem hallód meg ha felsír akkor ott a babaőrző! Nálunk bevált! az elsö válaszadó voltam
2009. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!