Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyszor lehet kiporszivozni...

Hanyszor lehet kiporszivozni az 5 honapos babam orrat egy nap?

Figyelt kérdés
Porszivozas utan nem telik el 1 perc es ujra szortyog...nagyon felek a fultomirigy gyulladastol es az egyebb komplikacioktol.
2009. febr. 11. 22:07
 1/8 anonim válasza:
100%

szia akárhányszor teheted csak figyelj oda hogy az etetéstöl legalább fél óra teljen el.Ez a babáknak nem fáj ,esetleg a porszivó hangja félelmetes.ne sajnáld ha véletlen sír alaposan porszivozd ki mert komoly szövödmények lehetnek.


U.I:tapasztalt 2 gyermekes anya

2009. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia, nem tudom pontosan de legalább 2× DE 3× is lehet, többször nem nagyon van értelme és ne stresszeld magad, nem lesz semmi gond! Én még nem is próbáltam pedig már 6h ósak vagyunk jó mondjuk még nem volt beteg 2 hónapos kora óta de akkor még tilos ezt használni.

Jó babázást!

2009. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

szerintetek, ha 6 1/2 hós a babám és még nem porszívóztam ki neki, lehet baja?? vagy csak megfázáskor kell szívni???


köszi a válaszokat!

2009. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Hallottam, olvastam olyat is, hogy csak napi 5x-6x szabad, de ha szortyog, akor hagyjam benne pangani a takit? Akar 10 percenkent is szivhatnam neki, annyira taknyos!
2009. febr. 11. 22:30
 5/8 anonim válasza:
100%
szigoruan csak megfázáskor mert még a baba nem tudja kifújni az orrácskáját.JA az én kislányomnak már 6 HETESEN kellet szivatni nemlesz semmi baja ne agodjatok
2009. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a 6 1/2 hós vagyok: akkor rendes hétköznapokban nem is kell hiába látom benne a cicakakit" (bocsi)?? szigoruan csak orrfolyáskor??


köszi amúgy én is választ!


nagyon szeretek itt olvasgatni:-))

2009. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sambucus nigra!_homeos golyó!nagyon jó,orrdugulásra,szörcsögére!9ch vedd!

Pici babáknak is jó,nekünk nagyon bejött.5szem esténként,de én napközben szoktam az ivólevében feloldani-2dl és azt iszogatja,csak úgy folyik ki magától.ezt amúgy patikus mondta és bejött.Amúgy bár mennyit tudod szívni és ki is kell,mert rámegy az arcüregére vagy a fülére,azt pedig te sem akarod.Próbáld ki és tényleg szívd.Ez a szer csak akkor hat rendesen ha még nem gyulladt a dolog.Ha már nyúlós fehérkés,nehezen kijövő cucc van akkor is add neki,de akkor már nem lesz annyira hatásos.Minden estere ártani nem ártassz neki vele.

2009. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell, hogy eltelljen min. óra a két porszívózás között. A vákumtól megduzzad a nyálkahártya és ha sűrűn szívod még nehezebben kap majd levegőt. Mindenképp használj porszívózás előtt sprayt, Sterimart pl. Egyébként régen egy pici fogpiszkálóra csavartak vattát és azzal ingerelték az orr belsejét, így kitüsszögtük a cuccot.
2009. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!